מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הוזמן לנתח את בוזגלו

שבת עשירית של משחקים בליגת בתי הכנסת לכדורסל בנתניה בשיתוף אגף הספורט עיריית נתניה והאגף לתרבות תורנית בעמותה לחינוך בלתי פורמלי, הסתיימה זה עתה!

 

השבוע טרם המשחקים התקיים אירוע משמעותי המעורר כבוד בליגת בתי הכנסת. שחקן קבוצת היכל אליעזר, ד"ר עופר זקס מכללית מחוז שרון שומרון, קיבל הזמנה מיוחדת מדוקטור אנדי וויליאמס הרופא של צ'לסי לנתח יחד את בוזגלו בלונדון. הניתוח עבר בהצלחה, אין ספק שכבוד גדול לעופר ולנו.

3

בנוסף השבוע קבוצת היכל אליעזר חגגה את רצף הניצחונות המרשים אצל הספונסר "תנעמי" תנעמי חומוס בר. מעניין אם הם ניגבו בדוך או בסיבוב…

וגם כדורסל כמובן היה לנו…שני משחקים עם כדורסל טוב ואיכותי מבית היוצר של ליגת בתי הכנסת בנתניה.

במשחק הראשון בין היכל אליעזר לאור חיה חב"ד קיבלנו כדורסל ברמה גבוה של היכל אליעזר עם מהלכים קבוצתיים שלא יביישו קבוצות ליגה בכירות, מנגד אור חיה חבד הראתה הרבה רצון ואווירה מצוינת בספסל וניכר כי הקבוצה נהנית מהמשחק. על המגרש עצמו היכל אליעזר שלטה ונתנה משחק נוסף מצוין בדרך לניצחון 79:44.

1

המשחק השני בין משכנות לישראל הצעיר פולג הפגיש שתי קבוצות שמאוד צמאות לניצחון, משכנות עם יומרות להגיע רחוק השנה חייבת ניצחון כדי לא להסתבך במאבקי כניסה לפיינל פור, מנגד פולג מחפשת ניצחון שני כדי לשמור על סיכויים להעפיל לפיינל פור. המשחק התחיל צמוד ושקול, אך מהר מאוד ברק שפירא מבית היוצר של משכנות חימם את הידית וביחד עם הגנה גדולה של ניב דברת וסלים של אלעד שקלים נתנו הובלה משמעותית שהובילה לניצחון חשוב 61:44 על פולג.

בגזרת הקטנטנים אחרי תחרות יד זהב ארוכה בת 4 סיבובים זכה בנו של אופיר כהן, יכול להיות שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ?

בשבוע הבא שני משחקים מעניינים נוספים:

מגן דוד עשרי – משכן יהודה

אור חיה חבד – קהילת ישי

תבואו יהיה כיף!

דילוג לתוכן