מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

 הגיע לנתניה

ביקור מוצלח במיוחד בין שר התרבות והספורט, מיקי זוהר, והנהלת העיר הוביל לבשורות משמעותיות:

  • תוספת אירועי תרבות
  • תוספת תקציב למלגות אמנים
  • סיוע לעמותות בתחומי הספורט

שר התרבות והספורט, מיקי זוהר, הגיע בשבוע האחרון לביקור מקצועי בנתניה, נפגש עם הנהלת העיר והצוותים המקצועיים בתחומי התרבות והספורט, והבטיח להמשיך ולסייע בתחומים אלה. על הפרק: הגדלת תקציב המלגות בתחום לימודי האמנות, סיוע באירועי ספורט וסיוע לעמותות הספורט.

השר התרשם מהעשייה הרבה בעיר בתחומי התרבות והספורט ואמר כי משרדו יקצה משאבים משמעותיים להקמת מתקני ספורט ותרבות נוספים וכן יגדיל את תקציב המלגות בתחום לימודי האמנות. כמו כן, אמר כי ירחיב את הסיוע לעמותות ספורט בנתניה.

במהלך הפגישה המקצועית עם השר הציג מנהל אגף הספורט גיל המבר את תמונת המצב של הספורט בעיר לרבות השיפוצים והשדרוגים שנעשו לאחרונה במתקני הספורט, שלל פעילויות וארועי הספורט לרווחת התושבים, ביניהם אירוע הסטריטבול הבינלאומי שהתקיים החודש וזכה להצלחה רבה.

עוד צוין כי העיר נתניה שופעת כישרונות כולל גם הישגים משמעותיים בספורט העולמי. הוסבר כי העיר זקוקה לתוספת מגרשי אימון לכדורגל, אולמות ספורט גדולים המתאימים לתחומי הכדור יד, קט-רגל, כדור עף וכדורסל.

בנוסף, הסביר הצוות המקצועי לשר כי נתניה מובילה בתחום אומנויות לחימה על סוגיו השונים. החברה לספורט – אגף הספורט הביעו את רצונם לבנות בעיר את הבית הלאומי באמצעות בניית אולמות ספורט עם חדרי אימון חדישים ומותאמים לצורך זה.

השר ביקש להכין תכנית של בניית מתקנים לתמיכה תקציבית ואמר כי יעניק תמיכה באירוע בינלאומי ספורטיבי.

את העשייה הענפה בתחום התרבות הציג מנכ"ל עמותת היכל התרבות נתניה, בני אפרים, האמון על מוסדות התרבות והאירועים בעיר. השר התרשם מאוד מהעשייה התרבותית בעיר ומשיתוף הפעולה הפורה מול משרדו. השר ביקר במהלך הסיור במרכז כלי ההקשה "טרמולו" הייחודי לנתניה, ואמר, כי זה אחד ממוסדות התרבות המשמעותיים בארץ.

דילוג לתוכן