מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אלופים!!!

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי

 

בסיומם של ארבעה ימי תחרויות ארוכים ומתישים הוכרה הפועל דולפין נתניה כאלופת ישראל בשחייה.

להישג הגדול שותפה רשימה ארוכה מאד של שחיינים ששיפרו את שיאיהם האישיים באופן חד, מרשים וחלקם אפילו במה שניתן לתאר כ"מדהים".

 

על כל התהליך המקצועי שקדם לזכייה בתואר המרשים חתום מאמנה הראשי של האגודה – דימה ריבנסקי – "הקוסם" – עם שותפיו לעבודה – אנסטסיה קורוטקוב,

ארנון אבני, ג'ורג פאיט, והמאמן הבכיר הטרי, העולה החדש מברזיל – דניאל וולוקיטה.

 

את ההפתעה הגדולה של האליפות סיפקה שחיינית האגודה בת ה 15 – מיקה רבינוביץ – שזכתה במדליית הזהב במשחה 200 חופשי וקבעה שיא נוער במשחה 400 חופשי עם זכייה במדליית הכסף.

 

בכירי האגודה, חברי נבחרות ישראל – מרכוס שלזינגר, אהרן גרינברג, דניאל נמיר, זוהר שיקלר, וחיה זבלודוף – ליקטו בתחרות "ערמות" של מדליות בכל הגוונים ובכל סגנונות השחייה.

 

דור הביינים של האגודה – דיויד ריבנסקי, נדב אהרנסון, קיריל ברון ומרטה קלנקוביצקי – חשף טפח מהעתיד המזהיר והמרתק הצפוי לאגודה עם שלל מדליות ושיאיי נוער.

 

שתי העולים הצעירים החדשים – ייבגני ממין ואלכס לבד – הפגינו קליטה מרשימה באגודה ובחבורת הצמרת של השחייה הישראלית, וקטפו גם הם שלל מדליות זהב, כסף וארד.

 

אל החבורה העוצמתית הזו הצטרפה למשחיי השליחים שחיינית האגודה "האולימפית" – קרן זיבנר – שבתרומתה העצומה הביאה לשליטה מוחלטת של האגודה בכל משחייני השליחים שנישחו באליפות, הן בין הגברים, הן בין הנשים והן במשחיי השליחים מיקס.

 

דוד פרידלינדר – שלומד במכללה בארה"ב – וקפץ "לתת כתף", קרן וסרמן – שנמצאת בדרך ללימודים בארה"ב, והחיילת – ענבר מארק, השלימו סגל שחיינים בוגרים נדיר באיכותו.

 

בסך הכל יצגו את האגודה באליפות הנוער והבוגרים כ 70 שחיינים – האגודה בעלת מספר המשתתפים הגדול ביותר בתחרות – וכל אחד ואחד מהם תרם את המיטב שבו לטובת ההישג הגדול –

הפועל דולפין נתניה – אלופת ישראל בשחייה.

דילוג לתוכן