ספורטאים מצטיינים

6 0

28 ספורטאים מהעיר קיבלו השבוע תעודת הוקרה ומלגה כספית מהעירייה בטקס הספורטאים המצטיינים

מאת : יקיר ישראל

השבוע קיימה עיריית נתניה את טקס הספורטאים המצטיינים לשנת 2021, זאת לאחר שלא התקיים טקס זה בשנה שעברה בשל הגבלות מגיפת הקורונה. הטקס, במעמד וביוזמת ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, ובהפקת אגף הספורט.

בטקס זה מוקירה העיר את 28 ספורטאיה המצטיינים בענפי הספורט השונים ומעניקה להם מלגה. בין מקבלי המלגות נכחו הג'ודאים האולימפיים, שגיא מוקי ורז הרשקו – שאף נשאה דברים ואמרה לראש העיר: "ליווית אותי מגיל של כמה חודשים לאורך כל הדרך, לפני כל תחרות שוחחת עמי ובירכת אותי להצלחה. המילים שלך מחזקת אותי תמיד. אני רואה שתדעי שהמדליות שלי הם גם של העיר נתניה. זו ההזדמנות שלי למר לך תודה אישית גדולה, תודה שאת תמיד עומדת מאחוריי".

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, אמרה בטקס: "מרגש במיוחד לראות את כל הספורטאים המצטיינים במגוון התחומים, הצלחתכם היא תוצאה של עבודה קשה, התמדה ונחישות ואלו ערכים שאנו בנתניה מקדמים ומעריכים. טקס הספורטאים המצטיינים הוא מסורת בעירנו אשר היתה מהחלוצות שעודדו ספורטאים ברשויות המקומיות. אני גאה בכל אחת ואחד מכם, אוהבת אתכם ומאחלת לכם המשך הצלחה".

במהלך הטקס קיבל בן ממן כדורגלן בית"ר טוברוק תעודת הוקרה. ממן נפצע קשה בתאונה לפני כשנה וחצי  ועבר תהליך שיקום ארוך וכיום משחק בנבחרת ישראל לקטועי גפיים. את תעודת ההוקרה העניקו לו ראש העיר מרים פיירברג-איכר ובני לם מאמן מועדון הכדורגל מכבי נתניה.

עוד השתתפו בטקס סגן ראש מינהל הספורט אבי בנבנישתי, סגני ראש העיר שירי חגואל, אלי דלל, אדיר בנימיני וחגי חדד, המשנה לראש העיר אפרים בולמש, חברי מועצת העיר אמיה טגה, אבי סלמה ובוריס צירולניק, סמנכ"לית העירייה חיה שניידר, מנכ"ל החברה לספורט אבי אליהו, מנהל אגף הספורט מוטי שעיבי ומנהל מפעלי הספורט ניר יבלונסקי.

תמונות – רן אליהו

Related Post

הכן גופך לקיץ….

Posted by - 18 במאי 2020 0
הטמפרטורות עולות, הבגדים משתנים, הקיץ כבר כאן והוא מביא איתו שינויים בהרגלי האכילה. יש מי שאוכלים יותר ארוחות, אחרים משנים…

עיר של אליפויות

Posted by - 7 באפריל 2022 0
במאי הקרוב נתניה תארח את משחקי חצי הגמר והגמר של אליפות אירופה לנבחרות 17 U 16 נבחרות הכדורגל 17U הטובות באירופה יגיעו …

נתניה אוהבת שחמט

Posted by - 12 בנובמבר 2019 0
תחילת שלב רבע גמר אליפות ישראל בשחמט, החלה במועדון השחמט העירוני נתניה הפועל  ב"רגעים" – העמותה לחינוך בלתי פורמלי .…

מעצמת טניס

Posted by - 26 באוקטובר 2021 0
50 טניסאיות מרחבי העולם השתתפו בטורניר טניס בינלאומי בעיר, יוזמת עיריית נתניה, איגוד הטניס בישראל ומועדון הטניס מכבי נתניה בתחילת…
כלי נגישות