סיעת ״כולנו למען נתניה״ מתרחבת

8 0

חברת המועצה עו"ד ענת לביא-אזולאי הצטרפה לסיעת "כולנו למען נתניה"; הסיעה המאוחדת הפכה, רשמית, לסיעה השנייה בגודלה במועצה. 

חברת מועצת העיר,  עו"ד ענת לביא-אזולאי מסיעת ״עוצמה לנתניה״, מצטרפת באופן רשמי לסיעת ״כולנו למען נתניה״, שהוקמה כזכור, כאיחוד בין חברי המועצה, עופר אורנשטיין ועו"ד אדיר בנימיני מסיעת ״למען נתניה״ ביחד עם אהרון אורגד מסיעת ״כולנו עם אורגד״.

עם הצטרפותה של עו"ד לביא-אזולאי, תהפוך הסיעה המאוחדת, באופן רשמי, לסיעה השנייה בגודלה עם ארבעה מושבים במועצת העיר.

בעקבות המו״מ הקואליציוני יכהן אורנשטיין כממונה על המרכזים הקהילתיים. לאחר מכן, ימשיך ברוטציה על תיק החינוך. אורגד משמש כמשנה לראש העיר הממונה על תיק התרבות וקשרי ממשל, עו"ד בנימיני כיו״ר דירקטוריון תאגיד ״מי-נתניה״ ואילו עו"ד לביא-אזולאי תכהן כיו״ר ועדת המכרזים, וכן תשמש כנציגת הסיעה בוועדת משנה לתכנון ובניה, כחברת דירקטוריון בחברה לפיתוח נתניה (חל"ת) ובוועדה להנחות בארנונה.

ענת לביא-אזולאי מסרה לעיתון השבוע בנתניה, כי ״אני רואה במהלך חיבור טבעי עם חברי מועצה שאני חולקת איתם השקפת עולם דומה. החיבור של ארבעתנו יאפשר לנו לפעול כגוש אחד לטובת הציבור בנתניה״.

אורנשטיין, אורגד ובנימיני מסרו בתגובה, כי ״הצטרפותה של ענת היא חיזוק משמעותי לסיעה. זה המקום הטבעי שלה מבחינה ציבורית. בחרנו בדרך של איחוד הכוחות כי רק כך ניתן לקדם את המצע המשותף שלנו בתחומי החינוך, התרבות והקהילה״.

תמונה ראשית:  צילום יח"צ

 

Related Post

נתניה למען העסקים

Posted by - 19 באוקטובר 2023 0
בעקבות המלחמה הורתה ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, על מספר הקלות לציבור: היעדר אכיפה בחניית כחול-לבן, הקפאה של הליכי אכיפת…

אחדותנו אייכה?

Posted by - 14 במרץ 2023 0
טור אישי מאת טלי מולנר, יו״ר האופוזיציה עם ישראל ידע מלחמות, עם ישראל ידע אסונות, עם ישראל ידע ימים קשים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות