סינדרלת הכדורעף גרסת נתניה

7 0

היסטוריה בנתניה: מועדון הכדורעף "שטקליס נתניה" העפיל כבר בעונתו הראשונה בליגת הנערים המחוזית לליגת העל לנערים ויתחרה בשנה הבאה בליגה של המועדונים הבכירים בענף ביניהם "הפועל מטה אשר", "הפועל כפר סבא" ו"מכבי תל אביב"

המועדון הוא חלק ממגמת הכדורעף העל אזורית של חטיבת הביניים בנתניה "אורט שטקליס" ותיכון "אורט ליבוביץ'", במסגרתה מתקיימים מידי שנה מבדקים לנערות ולנערים בחודשים ינואר ופברואר ומתקבלים כ-30 שחקניות ושחקנים בסיום התהליך.

ליאור לוק מנהל המועדון, אמר: "אנחנו מכוונים גבוה, מהיום שבו הקמנו את המועדון, מצוינות היא העיקרון המנחה, ואני מאושר מאוד שהתחלנו לקצור את הפירות לאחר כל העבודה הקשה והמאמצים הרבים, יש לי שותפה מדהימה לדרך, מנהלת בית הספר זיו טוגנדר אלמוג, שבעזרתה החלום קורם עור וגידים, הצלחנו לבנות מגמה שהופכת אט אט לחוד החנית בנתניה ובענף הכדורעף כולו, כבוד גדול לייצג את נתניה שמובילה במגוון ענפי ספורט, גם בזירה זו, זאת גם ההזדמנות להודות למאמן העל שלנו דניאל שטיינברג שמשקיע את כל מרצו בפרויקט הזה, לעיריית נתניה-מינהל החינוך ואגף הספורט".

ראש מינהל החינוך, טובה דולב: "משמח לראות את הצלחת מועדון הכדורעף שטקליס נתניה שהינו חלק ממגמת הכדורעף העל אזורית של חטיבת שטקליס. אנו גאים כי לצד מקצועות הלימוד החשובים לומדים הילדים ערכים כמו מצוינות, משמעת עצמית, אחריות ועבודת צוות אשר מובילים אותם להישגים".

בשנה הבאה יתחרה המועדון הצעיר והמצליח בנוסף בליגת הנוער המחוזית וגם שם ינסו להעפיל לליגה הבכירה.

למועדון גם שחקנים בשורות נבחרות ישראל לנוער ונערים ביניהם אדיר בן שלוש, רביד אלפסי, מור מרטן ורועי שלמה.

Related Post

הקיץ מתקרב 

Posted by - 30 במרץ 2022 0
ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, אישרה את הבקשה להקמת מגדל הצלה נוסף בחוף פולג לטובת מתרחצי ומבקרי החוף. בימים הקרובים…

לאכול בריא בחגי תשרי

Posted by - 1 בספטמבר 2021 0
חגי תשרי מזמנים לנו מספר לא מבוטל של ארוחות חג במשך כ….חודש. זו תקופה נהדרת של חופש, משפחתיות, מסורתיות, מזג אויר טוב והרבה אוכל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות