סיכום אירועי חודש האישה

7 0

השנה יו"ר נעמת במרחב נתניה לילך רפי בחרה לציין את יום האישה בסימן חיבורים ושיתוף פעולה עם חברי הוועדים במקומות העבודה במרחב נתניה, ככה נרקמו מספר שיתופי פעולה מרגשים ועוצמתיים.

הידעתם שנשים מדברות כ20,000 מילים ביום וגברים רק 7,000 מילים ביום, על הנושא הזה יצרו מופע אימפרוביזציה להעלאת המודעות לשוויון מגדרי וחברתי שלי רפופורט והילה די קאסטרו המוכשרות –בשם "20,000 מילים משחקות מגדר", שהוצג בפני עובדות המנהל בעיריית נתניה- ביום האישה הבינלאומי במסגרת שיתוף פעולה עם נעמת.

עובדות החינוך בעיריית נתניה לעומת זאת צפו בהצגה מופלאה ומצחיקה בשם "מועדון האלמנות העליזות" של תיאטרון נתניה בהיכל התרבות ונהנו גם הן מכל רגע מהבחירה של נעמת ומישלין עטיה חברת ועד העובדים בעיריית נתניה.
לעובדות עיריית כפר יונה ועובדות המועצה המקומית פרדסיה הבאנו את הרצאתו של עמית רונן שנתן לנו טיפים איך לשמור על הבריאות לפי שיטתו של הרמב"ם וביחד עם חברי הוועדים פינקו את העובדות.
עובדות המרכז הגריאטרי דורות שמעו והתרגשו עם מהרטה רון ברוך אשר סיפרה את סיפורה האישי על הילדה מאתיופיה, חלומותיה, העלייה הארצה, הקליטה, הקשיים והניצחונות הקטנים /גדולים שלה.

במהלך החודשים האחרונים נעמת במרחב נתניה, מפעילה לשכה משפטית שעושה חיל ונותנת שירות בדיני משפחה ובין השאר מסייעות לזוגות להגיע להסכמות באמצעות גישור.
במקביל בשנה האחרונה הושם דגש בליווי, תמיכה וניהול מעונות נעמת במרחב בעבודה משותפת ומאתגרת ביחד עם צוות עובדות נעמת המדהימות והמסורות, נמשיך לפתח, ולהשקיע במעונות ובצוותים.


בשנה האחרונה נוצרו אין ספור חיבורים, שיתופים ואירועים לטובת נשות מרחב נתניה אשר מרגישות את הרוח הרעננה שלילך רפי הביאה עמה עם כניסתה לתפקיד בעקבות יציאה לפנסיה של קודמתה.
לילך רפי נשואה לדורון אמא גאה לעומר בן 26 חייל בקבע וסטודנט ולנועה בת 20 חיילת סדיר בחיל האויר.
מגיל 14 פעילה חברתית ואקטיביסטית לקידום רעיון השוויון והצדק החברתי, בשבילה זה דרך חיים.
ב- 29 השנים האחרונות עובדת במוסדות ההסתדרות בתפקידים שונים בכולם ככולם עם דאגה לרווחתם של מגזרים מגוונים בעולם העבודה, מזכירת אגוד מקצועי באגודים שונים ולאחרונה באגוד 'המעוף' –אמונה על הטיפול בעובדי עיריית נתניה, ובשנה האחרונה כאמור גם יו"ר נעמת החדשה במרחב נתניה.
ב- 8 השנים האחרונות חברה ומתנדבת ב "מועצת נשים נתניה" הפועלות למען הנשים ובמשך 7 שנים כיהנה בהתנדבות כיו"ר תנועת הנוער מכבי צעיר סניף חשמונאים בנתניה.
מתוך הפעילות המגוונת והניסיון הרב מבקשת לילך להמשיך בתנופה את העשייה וכיושבת ראש נעמת מרחב נתניה מתוכננות תוכניות פורצות דרך לשנה הקרובה שיהוו מקור להתפתחות ולחיזוק עוצמת נשים וכתובת לכל אישה במרחב לרבות גמלאיות וזאת בשיתוף ובתמיכה מלאה של ההסתדרות במרחב נתניה והעומד בראשה משה סמיה וחגית פאר יו"ר נעמת הארצית, נמשיך בתשוקה ובמלוא המרץ, נרחיב וננגיש את הפעילות בתוך מקומות העבודה לקידום מעמד הנשים. כמו כן נמשיך לתת מענה ולהילחם בתופעת האלימות על גווניה נגד נשים, צמצום הפערים בשכר והתאמת עולם העבודה לנשים ומשפחה. מאמינה גדולה בכוח הנשי, חוצה מפלגות ומגזרים, ורואה זכות גדולה לקדם עשייה משמעותית של נעמת במרחב, כי עכשיו הזמן שלנו לצמוח ולהתפתח.
שלכן ושלכם
לילך רפי, יו"ר נעמת במרחב נתניה

Related Post

שכחו אותה ברכב

Posted by - 3 בספטמבר 2019 0
משטרת ישראל חוקרת את נסיבות המקרה בו נשכחה בת ארבע ברכב הסעות שהסיעה לצהרון; הילדה טופלה בבית חולים לניאדו מאת…
כלי נגישות