סייבריסט משלנו

6 0

השבוע הגיע לסיומו קורס צה"לי ראשון מסוגו: "לוחמים לסייבר". בין הבוגרים תושב נתניה. במסגרת הקורס, כך נמסר לעיתון השבוע בנתניה, כ-30 חיילים משוחררים (נובמבר) מהמערך הלוחם בצה"ל זכו לקחת חלק בתכנית ייחודית של אגף התקשוב וההגנה בסייבר, אשר מעניקה להם כרטיס כניסה לתחום ההגנה בסייבר והזדמנות לרכוש מקצוע מבוקש לאזרחות. מדובר בקורס המיועד ללוחמים בסיום שירותם הקרבי, אשר להם זיקה לתחום הסייבר והטכנולוגיה ונתונים מתאימים.

במהלך הקורס, שאורכו כשבעה שבועות, למדו הלוחמים את מקצוע "מיישם ההגנה בסייבר", מקצוע חדש ומפתח בעולם הסייבר בצה"ל ובאזרחות אשר מהווה את הקו הראשון להגנה באירועי סייבר ואחראי על ניטור הרשתות. הייעוד המרכזי של קורס "מיישם ההגנה בסייבר" הוא ללמוד ולהכיר את השיטות שבאמצעותן צה"ל מגן על הרשתות ועל האיומים הקיימים בהן. משתתפי הקורס הופכים למומחי הפעלה של הכלים והתוכנות, אשר באמצעותם מגנים על הרשת. סמ"ר ד', לוחם בגבעתי ותושב נתניה, הוא אחד המסיימים בהצלחה.

צילום דובר צה"ל

Related Post

חנוכה בפתח: המדריך לשמן…

Posted by - 22 בנובמבר 2021 0
מאת: חנית נצר מנהלת הדרכה של מותג הטיפוח הניו-יורקי קיל'ס  לשמנים הטבעיים יש סגולות שתורמות לטיפוח העור והשיער בזכות חומצות השומן החיוניות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות