סטיילינג בסימן מסיכה

9 0

 

רגע לפני פורים טיפ קטן בסטיילינג, שיאפשר לכן גם ליהנות מהחג וגם להפתיע בהופעה שיקית ומוגזמת ברוח החג

איזה כיף, זה הזמן בשנה בו ניתן יהיה לראות מסביבנו, בעוד פחות משבוע, תחפושות, תהלוכות עדלאידע ברחבי העיר, משלוחי מנות והמוני פחמימות בצורת אוזני המן.

כן, פורים, החג הכי שמח, כבר כאן. על פי המקורות, אנחנו מצווים להרבות בשמחה בחודש אדר בפרט: "משנכנס אדר מרבין בשמחה". וביהדות, ככלל, יש דגש על  שמירת רוח מרוממת גם בשאר ימות השנה: "מצווה גדולה להיות בשמחה". ואני, אני חייבת להסכים עם כל חכמי הדורות הקודמים שפסקו כך. ואת זאת אני עושה גם בעבודתי, על ידי כך שאני עוזרת לנשים סביבי להיות שמחות בחלקן, ולראות את החלקים היפים יותר בנראות החיצונית (וגם הפנימית ) שלהן.

הפעם, לכבוד חג הפורים, אתמקד בטיפ סטיילינג  שווה במיוחד, שיעזור לנו להעלות את מפלס מצב הרוח גם בימים שקמנו בהם על הצד הפחות טוב שלנו.

אז דווקא בימים אלה שקמנו בהם קצת חלושס, או במצב רוח לא וואו שכזה, אני ממליצה להתלבש בצורה קצת יותר מעניינת מסתם עוד יום רגיל. בימים שכאלה,אני מארגנת לעצמי אאוטפיט הורס, וזאת כי הלבוש "מחייב" אותי. הרי, אם אלבש מכנסי טרנינג, אז אני מזדהה עם המצב ומאפשרת אותו עוד יותר, אבל אם אלבש שמלה יפה עם נעלי עקב מייד ארגיש יותר טוב, ו"לא תהיה לי בררה", אלא להתאים את המצב רוח ללוק.

ניתן לעשות זאת על ידי הוספת פריט צבעוני במיוחד להופעה, או על ידי לבישת בגד שמיועד בדרך כלל לערב (ביחד עם פריט יומיומי), וגם על ידי שילוב פריט אהוב שתמיד עושה לכם טוב על הלב. בקיצור, לא משנה מהו הפריט , העיקר שהוא גורם לכם להרגיש יותר וואו.

נכון, בתחילה זה ירגיש כאילו אנחנו עוטות על עצמנו מעין מסיכה, או אולי צבוע במקצת, אבל תסמכו עליי זה עובד. והרי, כאמור, גדולים מאתנו המליצו על שמחה גדולה בכל זמן. אז, כנראה, שיש בכך משהו.

בנוסף, ישנם מחקרים רבים המצביעים על קשר בין הבגדים שלנו למצב הרוח. אז קדימה, אמצו את הטיפ הזה שאקרא לו לכבוד פורים- היש צוהלת ושמחה, כמוני מסכה! חג שמח!

*הכותבת, עדי דואק, מתמחה בסטיילינג אישי והום סטיילינג. רוצים לדעת עוד? הצטרפו אליי לדף הסטיילינג שלי: @Adi's Life Style  או התקשרו  054-6899090

Related Post

נתניה הפכה לעיר כתומה

Posted by - 29 באוקטובר 2023 0
תושבות ותושבים יקרים, החל מהערב 28.10 ועד יום שני 30.10 הוגדרה נתניה במדרג הצהוב בהתאם להנחיות פיקוד העורף. בעקבות הערכת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות