סוכנות WE פונדקאות בחו"ל ובישראל

6 0

אחד הדברים המשמעותיים ביותר בחיים של אדם, או בחיים של שני אנשים שהחליטו לקשור את גורלם יחדיו, הוא גידול ילד. כבני אדם וכיוצרים חיים, יש לנו צורך טבעי לגדל ילדים ולהעניק להם הגנה, ביטחון, חינוך וכמובן אושר. במקרים בהם אי אפשר להביא ילדים לעולם, מסיבות כאלו ואחרות, ניתן להגיע לשלב של גידול ילד על ידי הליך ארוך, אותו מלווה סוכנות WE, הקרוי הליך פונדקאות.

תהליך פונדקאות בארץ

מבחינת החוק, המדינה מכירה בפונדקאות והיא הסדירה תהליך פונדקאות בישראל במידה מסוימת, באמצעות חוק נשיאת עוברים. החוק הזה הוא החוק שנותן פתרון לאזרחים ישראלים שמסיבות מסוימות לא יכולים להביא ילדים לעולם. גם להם יש זכות לגדל ילדים על אף אותן נסיבות, מה שמקבל ביטוי בחוק נשיאת עוברים.

חוק נשיאת עוברים מגדיר את החובות והזכויות השונות של הצדדים השונים, כלומר האם שנושאת את התינוק וההורים העתידיים. בנוסף, בחוק מתואר מהו הסכם לנשיאת עוברים ומה ההליך שצריך לעבור על מנת שייווצר מצב של הליך פונדקאות תקין וחוקי. פונדקאות בישראל היא לא דבר פשוט במיוחד. גם לאחר עריכת הסכם וקבלת מסמכים רלוונטיים מגורמי משפחה ורפואה, ישנה ועדה שצריכה לאשר את קיום ההליך. בנוסף, קשה מאוד למצוא בארץ נשים שמוכנות להיות פונדקאיות.

תהליך פונדקאות בגיאורגיה

מכיוון שביצוע של תהליך הפונדקאות בארץ הוא לא פשוט במיוחד, זוגות רבים וגם יחידים שמעוניינים לגדל ילד, פונים אל מדינות אחרות בהן חוקי הפונדקאות נוחים יותר. בנוסף, באותן מדינות ניתן למצוא היצע גדול יותר של נשים המוכנות לשמש כפונדקאיות. מדינה לדוגמא שמתאפיינת בכך היא גאורגיה.

אין הרבה מדינות בעולם שמאפשרות לאזרחים זרים לעבור הליכי פונדקאות, אך גיאורגיה היא אחת מהמדינות הללו שכן מאפשרות את זה. עם מכניסים בחשבון את העובדה שגיאורגיה לא רחוקה יותר מדי מבחינה גיאוגרפית ושהעלויות במדינה זולות, פונדקאות בגיאורגיה הופכת להליך אידיאלי עבור ישראלים. יתרון נוסף בביצוע ההליך בגיאורגיה נוגע להבדלים חוקיים. בגיאורגיה למשל אין הגבלת גיל לביצוע התהליך, בעוד שבישראל יש.

תהליך פונדקאות בארצות הברית

ארצות הברית היא עוד מדינה שאזרחים רבים בוחרים לעבור בה את תהליך הפונדקאות. בין אם מדובר על פונדקאות לגבר יחיד או פונדקאות לזוגות חד מיניים, אין עוררין על כך ששירותי הרפואה בארצות הברית מתקדמים מאוד ברוב המדינה, כך שניתן לעבור את ההליך בבטחה. בכל אופן, ארצות הברית היא אחת המדינות המורכבות ביותר מבחינה חוקתית ומשפטית, כאשר ישנן 50 מדינות המרכיבות את האומה החזקה בעולם, ולכל מדינה יש את חוקי הפונדקאות שלה.

חשיבות הליווי

גם כדי להתמודד עם מושגים חדשים כמו IVF או תרומת ביציות וגם כדי לדעת כיצד לבצע פונדקאות בארץ או בחו"ל, תוך כדי מימוש הזכויות השונות שכל מדינה מציעה, חשוב לבצע את ההליך עם ליווי בקיא ומקצועי, עם חברות מנוסות כמו סוכנות WE.

קרדיט תמונה FREEPIK

Related Post

אחרי שהצבעתם והשפעתם בואו וגלו את המורשת: מוזיאוני משרד הביטחון ברחבי הארץ יהיו פתוחים ביום שלישי ה 30.10.18 ללא תשלום

Posted by - 28 באוקטובר 2018 0
יחידת המוזיאונים במשרד הביטחון מזמינה את הציבור הרחב לבקר ביום הבחירות המוניציפליות יום שלישי  30.10.18 –ב-11 המוזיאונים הפזורים ברחבי הארץ,…

לגור בבית (מלון)

Posted by - 23 בספטמבר 2020 0
"שנת 2020 היא שנה מאתגרת בכל הרמות ובתוך כך היא הותירה ישראלים שתכננו לבלות את חופשת החגים באתרים ובריזורטים בחו"ל…
כלי נגישות