סדנת "ישראליז" במרכז הצעירים

7 0

מטרת הסדנה לשנות לטובה את תדמיתה של ישראל, באמצעות הקשר בין צעירים ישראלים המטיילים בחו"ל לבין צעירים שהם פוגשים ברחבי העולם. 

במרכז הצעירים העירוני "טורבינה" עומדת להיפתח סדנת "ישראליז" (ISRAELis) המיועדת לצעירים העומדים בפני טיול לחו"ל.

הסדנה היא יוזמה ארצית ששמה לעצמה מטרה לחזק את תדמיתה החיובית של ישראל בעולם באמצעות עידוד ויצירת מפגשים אישיים ואיכותיים בין צעירים ישראלים בזמן הטיול הגדול אחרי צבא וצעירים מרחבי העולם שהם פוגשים במהלכו.

סדנאות של "ישראליז" מתקיימות ברחבי הארץ ומספקות לצעירים המתכננים את הטיול הגדול שלהם כלים שיאפשרו להם להכיר אנשים מכל העולם ולהראות ישראל שונה ממה שמראים בתקשורת העולמית.

הסדנה כוללת כלים להשפעה, כמו איך לספר את הסיפור שלך, כיצד להתמודד עם שאלות על ישראל ועוד; וכן טיפים חשובים לטיול הגדול, סידורים שיש לעשות בארץ, מסלולי טיול מומלצים  ועוד.

יצוין כי לא חובה להיות לפני נסיעה לחו"ל כדי להשתתף בסדנה. יוזמי "ישראליז" גורסים כי באיזשהו שלב ימצאו הצעירים את עצמם בחו"ל וייזכרו בכלים שקיבלו בסדנה.

הסדנה תתקיים במרכז הצעירים העירוני ביום שלישי ה-25 בדצמבר, בשעה 16:30. ההשתתפות בסדנה ללא עלות. פרטים נוספים בטלפון: 04-6331787.

Related Post

מרכז צלילה בפארק נחל חדרה

Posted by - 5 בנובמבר 2018 0
באמצעות חברת "נחלים" פרסמה עיריית חדרה קול קורא להפעלת של מרכז צלילה, שיאפשר לכל המעוניין לצלול באזור שפך הנחל לצורך…

פרס חינוך מחוזי לגן "ארבל"

Posted by - 16 בדצמבר 2018 0
ועדת הפרס של משרד החינוך מחוז חיפה בחרה את מוסדות החינוך המצטיינים לשנת הלימודים תשע"ח, וביניהם גן הילדים "ארבל", גן…

להיחלץ ממעגל האלימות

Posted by - 28 בינואר 2021 0
במרכז לשלום המשפחה בחדרה מספקים שירותי מניעה, טיפול, ייעוץ, הגנה והדרכה בנושא אלימות במשפחה, וקוראים: "אלימות לא מספיקה מעצמה" עדותה…

עבודות להרחבת והעמקת נחל חדרה

Posted by - 29 באפריל 2018 0
העבודות מתבצעות לאורך נחל חדרה במטרה למנוע את הצפתו, וכחלק מפרויקט השיקום של הנחל ושילובו בפארק ציבורי. מנכ"ל רשות הניקוז…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות