סדנאות חורף לילדים

0 0

יוגה לילדים, פעלולי חישוקים, ג'אגלינג, אוריגמי וגרפיטי: סדנאות חורף לילדים מבטיחות התאמה לתחומי העניין של כל ילד וילדה -כניסה חופשית במהלך חודשי אוקטובר- נובמבר יוצא קניון עיר ימים בסדרת הפעלות ילדים מגוונת המתאימה לטווח רחב של גילאים ותחומי עניין, כך שכל ילד או ילדה בטווחי גילאים רחבים יתחברו למה שהם אוהבים

השבוע כבר השבוע השני במסגרת הפעילות בו צללו הילדים לאמנויות מתרבויות שונות: בסדנת אוריגמי (שני, 25 לאוקטובר) על ידי אמנית אוריגמי מקצועית יוכלו הילדים ליצור דגמים שונים של קיפולי נייר על פי מסורת האוריגמי היפנית, ובסדנת אמנות הגרפיטי (רביעי, 27 לאוקטובר) קיבלו הילדים הסבר קצר על אומנות הרחוב וילמדו טכניקות ריסוס שונות על ידי מפעיל מקצועי. הפעילות כוללת טכניקה מיוחדת של ציור באמצעות ספריי אקריל ללא ריח, ולאחריה יוכלו הילדים להתנסות בעצמם באומנות הגרפיטי ואף להמשיך לסדנה בה יכינו בנדנה בעיצוב גרפיטי אישי. מה הלאה??

תיפוף על הגוף (שני, 1 בנובמבר) במהלכה יתנסו הילדים בגוון רחב של טכניקות לתיפוף על הגוף, בנגינה על כלי מוזיקה מגוונים וכן נגינה על כלים לא קונבנציונליים, בהפעלה שתועבר על ידי מתופף מקצועי יוצא להקת "טררם" שבסיומה יכינו הילדים תופים אינדיאניים. 

למי שכבר נכנס לגרוב, סדנת די-ג'י מוזיקלית בשילוב מכשיר הלופר המפורסם ובליווי גיטרה, אפקטים, דיג'רידו ושייקרים (שני, 3 בנובמבר) תבטיח ששום ילד לא יישאר אדיש. במהלך הפעילות ילמדו הילדים כיצד משתמשים בלופר, וכיצד ניתן ליצור קצב באמצעות הכלי הכי בסיסי שיש לכולנו – הקול שלנו. הילדים יוכלו להשתתף וכל אחד בתורו ישמיע את קולו במכשיר לופר אשר יקליט אותם ויהפוך את קולם למוזיקה חדשה ומפתיעה. בסיום הפעילות נקיים סדנת יצירה להכנת שייקירים ומקלות פעמונים. 

סדרת ההפעלות תסתיים באנרגיות שיא בסדנת ג'אגלינג קרקסית במיוחד (שני, 8 בנובמבר), במהלכה יוכלו הילדים ליהנות ממגוון להטוטים, ובסיום מופע הפתיחה יוכלו גם הילדים להתנסות בעצמם ולהתמקצע במגוון כלי ג'אגלינג. לאחר הפעילות יוכלו הילדים להמשיך לסדנה ובה יכינו אביזרי להטוטנות צבעוניים איתם יוכלו להמשיך ולהתאמן בתרגילי הג'אגלינג שלמדו גם בבית. 

 פעילות ילדים "קידס זון"בכל שני ורביעי 13.10 עד ה 8.11בין השעות 17:00-19:00 הכניסה חופשית, קניון עיר ימיםרחוב בני ברמן 2, נתניה

Related Post

"מעגלים" של הכלה

Posted by - מרץ 26, 2019 0
נחנך בית ספר "מעגלים" במשכנו החדש, בית להתפתחות אישית של החינוך המיוחד; בבית הספר מעל 40 אנשי צוות המלווים ומחנכים…
כלי נגישות