סגר שני: מגייסים מחשבים למען התלמידים

5 0

סגנית וממלאת מקום ראש העיר, עו"ד שירי חגואל סיידון בשיתוף לשכת עורכי הדין ועורכי דין מקומיים גייסו מחשבים ניידים למשפחות ותלמידים לקראת שנת הלימודים תשפ"א

מאת: חן כהן

בתחילת החודש נפתחה שנת הלימודים תשפ"א. בשונה משנים קודמות, השיעורים השנה מתבססים בעיקר על תכניות למידה מרחוק במסגרת המתווה של משרד החינוך. על אף העובדה ששנת הלימודים נפתחה כבר לפני מספר שבועות, למשפחות רבות בנתניה עדין אין אפשרות כלכלית לספק מחשב לילדיהן על מנת שיוכל להשתתף בשיעורים הווירטואליים בכיתה כפי שנדרש.
סגנית ומ"מ ראע"ה עו"ד שירי חגואל סיידון זיהתה את הפער שנוצר עוד בזמן שרק פורסמו עיקרי המתווה וכבר התריעה על כך שחלק גדול מהמשפחות בעיר כלל אינן ערוכות להתחיל את שנת הלימודים עקב פער בתשתיות. בין אם זה במחשבים, מצלמות אינטרנט או תשתיות אינטרנט מספקות והחלה בביצוע פעולות לגיוס מחשבים למען תלמידי העיר. תחילה, בשיתוף ועד ההורים העירוני, גייסו את העסקים המקומיים בתחום המחשבים אשר הציעו מפרטים מוזלים של מחשבים במיוחד למשפחות נזקקות. אך בשל העובדה שישנן משפחות אשר ידן אינה משגת גם במחיר מוזל, חיפשה ערוצים לגיוס מחשבים בחינם.

גל שר טוב, עו"ד פלילי בעל משרד עורכי דין בעיר, פנה לחגואל לאחר שבמבצע משותף של לשכת עורכי הדין ומחוז מרכז, אסף מחשבים ניידים ונייחים הכוללים מסכים, מקלדות ועכברים חדשים מתרומות של עורכי דין מקומיים אשר יועדו לתלמידים ומשפחות אשר ידן אינה משגת.
שר טוב: " זכיתי להעביר תרומת מחשבים שנאספו מעורכי הדין בנתניה במסגרת פרויקט מיוחד של לשכת עורכי הדין ומחוז מרכז, לאיסוף מחשבים לטובת ילדים לקראת שנת הלימודים החדשה. מחשב לילד/ה יכול לשנות חיים ממש, יכול לסייע לחיזוק והעצמה ולתרום גם לחיזוק הקשר החברתי עם החברים, שבמציאות הנוכחית, כל היום במחשב. העברנו את התרומה אחר כבוד לידיה הנאמנות של סגנית ומ"מ ראש העיר, עו"ד שירי חגואל סיידון שנרתמה מיד בשיתוף פעולה מלא ותדאג לחלק אותם למי שצריך ".

שירי חגואל סיידון מוסרת ל"השבוע בנתניה": "מאז נקבע המתווה של משרד החינוך, הבנתי מיד כי יש פער בין התכנית לבין המציאות בשטח. בנוסף, קיבלתי אינספור פניות מתושבים הזקוקים למחשבים באופן מיידי. לא יתכן שרק חלק מתלמידי העיר יוכלו לפתוח את השנה. לכולם מגיעה הזדמנות שווה.
את המחשבים שקיבלנו מעורכי הדין כבר העברנו לשיפוצים  קטנים ועוד השבוע הם יחולקו לתלמידים רבים. אני רוצה להודות מעומק הלב לעו"ד גל שר טוב וללשכת עורכי הדין על התרומה ושיתוף הפעולה. אני יודעת שהמחשבים האלה ישמחו ילדים רבים, ישמשו אותם בשנת הלימודים הקרובה ויאפשרו להם פשוט להיות כמו כולם."  

Related Post

"אמישראגז" משיקה מתחם טעינה ציבורי לרכבים חשמליים באזור תעשייה פולג בשילוב עמדות לטעינה אולטרה-מהירה בקצב של 240 קילוואט

Posted by - 6 בדצמבר 2023 0
חברת "אמישראגז" מרחיבה את פעילותה בתחום טעינת רכבים חשמליים. כחלק מהמעבר להפוך לקבוצת אנרגיה, מתרחבת החברה ומשיקה עמדת טעינה נוספת…

סיפור סינדרלה- זיהוי פוטנציאל בנכס

Posted by - 22 בינואר 2019 0
ההאטה בשוק מכירת דירות ובתים מיד שניה, מייצרת הזדמנויות אטרקטיביות במיוחד. נכסים ישנים ומוזנחים שנתפסים כמאתגרים יכולים בדיעבד להתגלות כעסקת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות