נתפסת בביצוע עבירה פלילית? איך לבחור עו"ד שיעזור לכם

7 0

אם נתפסתם בעת ביצוע עבירה פלילית, אתם זקוקים לעורך דין פלילי מנוסה שיעזור לכם. עם אינספור עורכי דין לבחירה, זה עשוי להיות מעט מאתגר למצוא את העורך דין שייצג אתכם וילחם עבורכם בחירוף נפש. איך תדעו על מי אתם יכולים לסמוך ובאיזה עורך דין לבחור? מכיוון שאנו יודעים שהבחירה עשויה להיות מעט מורכבת, ריכזנו עבורכם את הטיפים הבאים:

  • בחרו עורך דין שאוהב את מה שהוא עושה – אינכם צריכים עורך דין שרק בקיא ברזי החוק והפסיקה, אלא עורך דין שחי ונושם את המקצוע ויותר מכך – אוהב את עבודתו. עליכם לחפש אחר עורך דין שיש לו תשוקה למקצוע, מקשיב לכם בעניין ויילחם בשבילכם.
  • בחרו בעורך דין שמתמחה במקרה שלכם – לא לכל עורכי הדין ישנו ניסיון זהה. ניסיונו של עורך דין מיסים אינו זהה לניסיונו של עורך דין פלילי, גם אם צבר ניסיון של יותר שנים בתחום עריכת הדין. מצאו עורך דין שמתמחה בתחום שבו הואשמתם.
  • סמכו על האינטואיציה שלכם – איך אתם מרגישים בסביבתו של עורך הדין? האם אתם סומכים עליו? עליכם לבחור בעורך דין שאינו גורם לכם אי נוחות או לוחץ עליכם לקבל החלטות שאינכם בשלים או נכונים לקבל.
  • שימו לב שלעורך הדין יש צוות משפטי חזק – כדי להתכונן לבית משפט צריך יותר מאדם אחד ועורך הדין שלכם יסמוך על אנשי צוות נוספים שיעזרו לו. בקשו לפגוש את אנשי הצוות הנוספים כדי לראות כיצד אתם מתרשמים מהם.
  • חפשו ביטחון אך היזהרו מיהירות – עורך הדין שלכם אינו יכול לפזר לכם הבטחות שווא, מכיוון שתמיד ישנה אי וודאות סביב הליכים משפטיים. בחרו בעורך דין שיבנה תיק חזק על ידי הכנה מקדימה ועבודה סביב השעון ולא בכזה שמבטיח הבטחות שאינו יכול לקיים.
  • בקשו המלצות – עורך דין מעולה יגיע עם מוניטין שתואם להצלחתו. עליכם לבחור בעורך דין שיש עליו המלצות טובות, לכן אל תתביישו לבקש המלצות על עורך דין מתאים מבני משפחה, מכרים, חברים ומקורבים בעלי ניסיון קודם.
  • מצאו עורך דין ולו ניסיון בין כותלי בית המשפט – במידת הצורך, יהיה עליכם להתייצב בבית המשפט. לכן בחרו בעורך דין שלא פוחד להגיע לשם, ויכול לייצג אתכם בבית המשפט על הצד הטוב ביותר.
  • חפשו עורך דין שמדבר בשפה שלכם – עורך הדין שלכם צריך לדבר אתכם בשפה שאתם מבינים ולא במונחים משפטיים השמורים לבית המשפט. כמו כן עליו להיות מסוגל להסביר לכם את האפשרויות שעומדות בפניכם בצורה ברורה.
  • מחיר – גם שכר הטרחה של עורך הדין היא פונקציה וסביר להניח שעורך דין מנוסה ובעל מוניטין יעלה לכם יותר מעורך דין שזה עתה סיים את לימודי המשפטים. בנוסף, עליכם להבין את הפער במחירים כדי לוודא שאינם משלמים יותר.

התמודדות עם אישומים פליליים אינה זהה להתמודדות עם דוח תנועה ואינכם יכולים לעמוד בכוחות עצמכם מול בית המשפט. בחרו בעורך דין פלילי עם תשוקה למקצוע, ידע, ניסיון ויכולת להשיג תוצאות. ובעיקר, עשו שיעורי בית ומצאו את האחד שיעבוד עבורכם סביב השעון.

קרדיט תמונה: freepik

Related Post

עבירות מס

Posted by - 15 בנובמבר 2022 0
רשות המיסים בישראל, בחסות המדינה, מענישה ביד קשה את מי שמבצע עבירות מס. עבירות אלו נחשבות לפליליות בישראל ורשות המסים…

לקייטנת "סבבתא " כבר נרשמתם ?

Posted by - 17 ביולי 2023 0
בשבוע שעבר נפתחה קייטנת "סבבתא", ראשונה מסוגה בכפר יונה, המיועדת לגמלאים בעיר. 23 אזרחים ותיקים השתתפו בסדנת מיני ברידג' שהעביר…

מי מסתתר מאחורי המסכה…

Posted by - 15 במרץ 2022 0
רגע אחרי התחפושת כיצד להסיר איפור בלי להזיק לעור הפנים מאת: ד"ר להבית אקרמן יועצת מדעית למותג הדרמו-קוסמטיקה  לה רוש-פוזה אין כמו איפור…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות