נתניה במגרש של הגדולים

6 0

בשבוע שעבר לראשונה מאז פרוץ משבר הקורונה לפני שנתיים נפתח יריד התיירות הבינלאומי 2022imtm באקספו תל אביב, התערוכה כללה כ-80 ביתנים ויותר מ-700 מציגים מישראל ומכ-40 מדינות ברחבי העולם. סיור בין הביתנים הרבים יצר תחושה של מסע ברחבי העולם כאשר המשתתפים ניסו להעניק תחושה אותנטית באמצעות לבוש מסורתי של הנציגים ומטעמים אותנטיים.


לאתרי התיירות בישראל היתה נציגות מכובדת, בביתן של נתניה נחשפו באי התערוכה למלונות החדשים בנתניה לאטרקציות לסיורי האוכל בשוק ובעיר ועוד ועוד… הכול מאוגד בחוברת יפה ומסבירת פנים…כמו כן שתי נגניות אחת עם גיטרה ואחת עם קלרינט שישבו בביתן של נתניה הנעימו את זמנם של הבאים במוזיקה נעימה לאוזן ומשכו עוד ועוד מבקרים לביתן.

עוד הוסיף אפרים בולמש חבר מועצת העיר הממונה על התיירות: " אנחנו מנסים לשווק את נתניה גם בארץ וגם בחו"ל שנוכל להציף את נתניה בתיירים, ענף התיירות בנתניה נותן פרנסה לאלפי משפחות הן בתי המלון, החנויות, המוניות, המסעדות ובתי הקפה ענף התיירות הנוער ענף חשוב ומתפתח בנתניה".

צילום אגף דוברות והסברה עיריית נתניה

Related Post

איחוד ארצות

Posted by - 27 באוקטובר 2021 0
שגריר גיאורגיה  לשה ז'בניה, שגריר אוקראינה, יבגן קורניצ'וק, שגרירת ליטא, לינה אנטאנאויסיאנה וכן שגריר מרוקו, עבדול רחים ביוד – נפגשו השבוע עם ראש העיר, מרים פיירברג-איכר וסיכמו איתה על…

פלא הטבע

Posted by - 14 בדצמבר 2021 0
בריכת החורף שבפארק אגם החורף משמשת כבית למגוון בעלי חיים (ברכיות, אגמיות, שלדגים) ולמיני דו-חיים (קרפדות, צפרדעים ואילניות) ובמיוחד בימים…
כלי נגישות