נשים בראש

9 0

מסורת לא מפסיקים: על אף ולמרות הקורונה, אירחה מרים פיירברג-איכר, ראש העיר נתניה, את חברות הפורום ה – 14, פורום המורכב מנשים המכהנות כראשי ערים ומועצות, שנפגשות מידי שנה בכל פעם בעיר אחרת, כשהעיר המארחת היא זו שקובעת את התכנים אותם היא רוצה להעביר.

פיירברג קיבלה את פניהן, העניקה סקירה קצרה של נתניה ולאחר מכן זכו הנשים המכהנות לביקור בפלנתניה, מרכז החלל, המדע והתרבות הפועל בעיר, בניהולה של שלי גרינברג.

בביקורן הפעם, הן לקחו חלק בדיון בנושא מניעת אלימות במשפחה, בהובלתן שלרותי גור, ראש מינהל הרווחה והשירותים החברתיים וכן דר' סיגל קני פז ושמעו ממקור ראשון את סיפורה של אחת הנשים שחוותה אלימות פיזית. כמו כן השתתפו ראשי הערים והמועצות בסדנת הפעלה חוויתית בנושאי מנהיגות ונשיות.
פיירברג, עובדת סוציאלית בהכשרת ומי שכיהנה בעבר כראש מינהל השירותים החברתיים בעירייה, ניצלה את ההזדמנות כדי להביע הזדהות עם מחאתם הצודקת כדבריה של העובדים הסוציאליים שהתקיימה באותן דקות ממש. היא ציינה כי כל מי שלא נחשף לפעילותם בימים של שיגרה, למד להכיר את מקצועיותם, מחוייבותם ומסירותם לציבור בתקופת הקורונה, שנקלע למצוקות בריאותיות, כלכליות וחברתיות וחווה את העומס המוטל על העובדים הסוציאליים."זו חזית חברתית שלא פחות חשובה מהחזית הצבאית." סיכמה.

הפורום התקיים בנוכחותן של רותם ידלין ראש המועצה האזורית גזר, מטי צרפתי ארכבי ראש המועצה האזורית יואב, שושי כחלון כידור ראש עיריית כפר יונה, ליזי דלריצה ראש מועצת גני תקוה, ליאת שוחט, ראש מועצת אור יהודה, הגר פרי יגור, ראש מועצת פרדס חנה כרכור, יעלה מקליס, ראש מועצת יהוד מונסון, קרן גרין, ראש מועצת קדימה צורן, גלית שאול ראש מועצת עמק חפר וכן אושרת גני גונן , ראש מועצה איזורית דרום השרון.

Related Post

יקיר העיר

Posted by - 31 במאי 2022 0
עיריית נתניה העניקה ביום ראשון השבוע, יום איחוד ירושלים. את עיטור יקיר העיר נתניה לשנת תשפ"ב לשלושה עשר מתושביה הוותיקים…

מנקרים על ההגה

Posted by - 28 במאי 2019 0
קרוב למחצית מתושבי השרון, בהם תושבי נתניה, הודו כי "ניקרו" השנה במהלך נהיגה; עמותת אור ירוק: אחת מכל חמש תאונות…

יום הקפה הבינלאומי

Posted by - 26 בספטמבר 2023 0
ב 1.10 מצויין בעולם יום הקפה הבינלאומי. כן כן יש יום כזה. אז גם אתם מכורים לקפה. הכתבה הבאה בדיוק…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות