נערכים לל"ג בעומר במירון

4 0

מתן כהנא (ימינה), השר לשירותי דת, ביקר השבוע במוקד הלאומי של מגן דוד אדום .שם נפגש עם מנכ"ל מד"א, אלי בין שסקר בפניו את האתגרים עמם מתמודד מד"א בשגרה, בחירום, בנושא הקורונה, בסיוע לפליטי הלחימה באוקראינה ובהערכות מגן דוד אדום להילולה במירון.

במהלך ביקורו, הוצגה לשר כהנא שיטת ההפעלה של מד"א ושרשרת הצלת החיים מרגע קבלת שיחה במוקד החירום 101 ועד פינוי המטופל לבית החולים, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים המאפשרים בקרה, ניטור ופיקוח בזמן אמת.

השר לשירותי דת סייר במוקד הלאומי של מד"א והביע עניין רב בפעילות, היערכות ופריסת כוחות מד"א לקראת הילולת מירון, שתתקיים במהלך החודש הבא, בצל האסון הכבד מהשנה שעברה. בנוסף, הוצגה בפני השר עמדת מפעם (דפיברילטור) חכמה ומידע אודות פיזור אלפי המכשירים ברחבי הארץ לרבות במאות בתי כנסת למען קיצור זמני המענה הרפואי לאירועים של דום לב.

השר לשירותי דת מתן כהנא: "מאוד התרשמתי מההיערכות של מד"א גם במציאות השוטפת וגם לקראת ההילולה. אני שמח שנתתם את הערותיכם על מנת שיופקו הלקחים, ואני סומך עליכם שהאירוע השנה ינוהל בצורה המקצועית והבטיחותית על מנת שכל העולים להר יחזרו הביתה בשלום בריאים ושלמים".

מנכ"ל מד"א אלי בין: "אני מודה לשר כהנא על שיתוף הפעולה ועל כך שהקדיש מזמנו ופועלו כדי להכיר טוב יותר את פעילות מד"א בשגרה ובחירום."

Related Post

יחד נחזק ונתחזק

Posted by - 23 באוקטובר 2023 0
בתי הספר של רשת ״עמל״ מתגייסים ותורמים לחיילים ולתושבי הדרום. מרכז הסיוע של הרשת אימץ את העיר אופקים ואסף משחקים…
כלי נגישות