“נסיון הדריסה” התגלה כבדיה

0 0

בבקשה נטען כי יואב ניסה לדרוס את המבקש באמצעות רכב וכי “הוא לא צפוי. אני חושש ממנו…שלא יתקרב אליי”.עו”ד ד”ר ניסן שריפי הגיש תגובה בכתב בשמו של יואב, ובה ציין, בין השאר, כי :

” שעה קלה לפני שהמבקש הגיש את בקשתו דנן, הודיעה לו מזכירות קיבוץ מעברות כי הינו מפוטר מעבודתו במטע בשל אי התאמה ותלונות רבות של עובדי המטע כלפיו בגין מסע הפחדה והתעמרות שביצע בכל עובדי המטע”

כמו כן, ציין ד”ר שריפי כי: ” התלונה שהגיש המבקש במשטרה נסגרה במקום, שכן נשמעת מופרכת והזוייה על פניה. החוקר גם ציין, שאין צורך כלל בהגעת יואב לחקירה, שכן התלונה נסגרה ללא כל צורך בהליך חקירה (עקב אי אמון מצד החוקר בגירסאותיו של המתלונן, הוא המבקש)”.

 

בדיון שנערך השבוע בבית המשפט ציין עו”ד יוסף יצחק ממשרדו של ד”ר שריפי, כי “המשיב (יואב) לא הטריד אותו. יש פה חבר קיבוץ שהגיע במיוחד כדי להעיד על אופיו. זו בקשה הזויה ושימוש בהליכי ביהמ”ש שלא כדין”.לבסוף, השופטת קולנדר אברמוביץ קיבלה את גישת הסנגורים ודחתה את הבקשה למתן צו למניעת  “הטרדה מאיימת”.

 

Related Post

כלכלה ונדל״ן 

Posted by - January 18, 2023 0
מדד המחירים לצרכן ממשיך לעלות הפעם ב-0.3 אחוזים, אינפלציה שנתית של 5.3 אחוזים, הגבוהה מאז 2002(!) עליית מדד הדיור גם כן ב-0.3…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accessibility