ננעלתם בחוץ: הכל על פריצת דלתות עם מנעולן מקצועי

8 0

נתקעתם מחוץ לבית באמצע הלילה? זה הזמן להזמין מנעולן אמין שיפרוץ לכם את הדלת. במאמר הבא נסביר איך מנעולן מקצועי יפרוץ את הדלת, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים וגם, איך בוחרים מנעולן אמין? כל התשובות.

פריצת דלת טרוקה

מי מכם לא מכיר את דלתות העץ בביתם הישנים, אלה שיש להן רק ידית אחת מהצד הפנימי של הבית? אז כן, במידה ויצאתם מהבית, טרקתם את הדלת ושכחתם את המפתח בפנים, אתם נעולים ואין לכם שום דרך לפתוח את הדלת ולהיכנס הביתה.

במצב כזה, תצטרכו להזמין מנעולן מקצועי שיפרוץ לכם את הדלת. אז במידה וזה קורה בשעות האור אתם עדיין במצב טוב, אך אם חזרתם מבילוי באמצע הלילה וגיליתם שאתם נעולים, ודאי מדובר בחוויה לא נעימה.

איך מנעולן פורץ דלת טרוקה?

רוב הלקוחות בטוחים שהמנעולן  יופיע אצלם כמו סופר מן עם כלים חדישים ומשוכללים לריצת דלתות. ובכן, זה לא ממש המצב, למעשה המנעולן יגיע אליכם עם בקבוק פלסטיק וסכין חיתוך. אתם ודאי שואלים, מה הקשר לבקבוק פלסטיק?

המנעולן יחתוך פיסה רחבה מהבקבוק באמצעות סכין או מספריים. לאחר מכן, הוא יחדיר את הפיסה הזו במרווח שבין המשקוף לדלת, באזור בו הלשונית האחראית על נעילת הדלת נמצאת. למעשה, כל שהוא צריך לעשות הוא זה לדמות את הפעולה שמפתח שלכם היה עושה.

חשוב לציין, פריצת הדלת באמצעות הטכניקה הזו נחשבת לנקייה ביותר ולא אמורה לגרום נזק לדלת. בניגוד לפריצת דלתות לפדה למשל, כאם המנעולן לא יצטרך להחליף מנעול או צילינדר ואתם תוכלו לחזור ולהשתמש בדלת כרגיל.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים?

לפני הכל חשוב לנו לציין ולהדגיש – אל תנסו להיכנס הביתה דרך השכנים, אל תנסו לדלג בין מרפסות וחלונות, זה פשוט מהווה סכנה ממשית לחיים שלכם וזה לא שווה את זה. הזמינו מנעולן מקצועי שיפרוץ לכם את הדלת ואל תסכנו את עצמכם.

אל תנסו לדחוף למנעול של הדלת עפצים חדרים על מנת לפתוח אותה, סכינים, מזלגות, אולרים או כל דבר אחר שבא ליד. אתם רק עלולים לגרום ליותר נזק מתועלת ובסוף תצטרכו להחליף מנעול או צילינדר.

בנוסף, לפני שאתם מזמינים את המנעולן הצטיידו בכל אמצעי זיהוי כזה או אחר, על מנת שהוא יוכל לזהות אתכם כבעלי הבית. הכוונה היא כמובן לתעודת זהות, דרכון, חוזה שכירות שאולי שמור לכם במכשיר הנייד ועוד. במידה ולא תוכלו להציג לו אמצעי זיהוי, הוא יצטרך להיעזר בשכן שלכם שיעיד שאתם אכן גרים בבית שאת הדלת שלו הוא מתכוון לפרוץ.

כך תבחרו פורץ דלתות אמין

פורץ דלתות מקצועי ואמין יסביר לכם בכל שלב מה הוא מבצע, על מנת שתוכלו להישאר רגועים במהלך הפריצה. הוא גם יענה על כל השאלות שלכם בסבלנות גם במהלך שיחת הטלפון שלכם איתו וגם במהלך העבודה עצמה.

בחרו מנעולן בעל ניסיון בתחום המנעולנות בכלל, ובתחום הפריצה בפרט. אחרי הכל, אם נתקעתם מחוץ לבית בשעות הקטנות של הלילה, הדבר האחרון שאתם רוצים זה להזמין מנעולן שאתם לא סומכים עליו.

צילום:freepik

Related Post

רצים לזכרם

Posted by - 5 במאי 2019 0
המרוץ 'רצים לזכרם' יתקיים זו השנה השלישית ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בכל רחבי הארץ. בועז יעקב, יוצא השייטת ויוזם…

הנחיות מיוחדות ליום הבחירות

Posted by - 16 בספטמבר 2019 0
במגן דוד אדום עומדים בהיערכות מיוחדת לקראת יום השבתון שיחול מחר ברחבי הארץ, לרגל יום הבחירות. לפני ההצבעה או אחריה,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות