ניסור וקידוח בטון בנתניה – 5 כללים לתוצאה מושלמת

8 0

ניסור וקידוח של בטון בעיר נתניה הוא בדיוק מאותם השירותים שמרבית התושבים לא ממש מכירים אך קיימת סבירות גבוהה שהם יזדקקו לו בעתיד. מדובר באחת העבודות המורכבות בעולם השיפוצים והבנייה – כזאת שמצריכה ידע וכלי עבודה מתקדמים ויקרים.

אם גם אתם עומדים לפני עבודת שיפוץ או בנייה בנתניה שמצריכה הזמנה של בעל מקצוע בתחום הניסור וקידוח הבטון, השורות הללו נכתבו בדיוק עבורכם.

מהן עבודות ניסור וקידוח בטון

בהינתן מצב שבו מרבית הבניינים החדשים נבנים מבטון יחד עם העובדה שבכל בית בישראל יש ממ"ד עשוי בטון מזוין (מחוזק בברזלים), עבודות שיפוץ ושדרוג רבות מצריכות התערבות של חותך או קודח בטון מהסיבה שלא ניתן לטפל בקירות הללו בלי ציוד וידע מתאימים ולכן יש צורך בחברה מקומית שמתמחה בשירותי ניסור או קידוח של בטון – על כך נרחיב בהמשך.

ישנן אינספור דוגמאות למקרים שבהם צריך להזמין בעל מקצוע מתחום הניסור והקידוח והמגוון רחב מאוד אף הוא. לפניכם מספר דוגמאות נפוצות שמצריכות שירות מקצועי שכזה:

חלון בדירה – יצירת פתח להתקנת חלון או הרחבה של חלון קיים בקיר שעשוי מבטון מחייבים חיתוך במידות הנכונות.

חיתוך פתח – בשיפוצים רבים יש צורך להרחיב חלל קיים או אפילו לשנות את מיקום הדלת של הממד. במקרים כאלה עולה הצורך בניסור של הבטון במקומות הנדרשים.

יצירת מעבר בין קומות – חיתוך וניסור בטון לא מוגבלים רק לקירות ויכולים להיעשות גם בתקרה או רצפה. אחת הדוגמאות הנפוצות לכך היא חיתוך של פתח בתקרה כדי ליצור מעבר בין שתי קומות או יותר.

קידוח של פתח ניקוז במרפסת או בגג – עבודות ניסור וקידוח לא חייבות להיות גרנדיוזיות ולעתים קרובות מדובר בעבודות פשוטות כמו קידוח של בטון ליצירה של פתח ניקוז (מרזב) במרפסת או בגג.

עבודות של ניסור וקידוח בטון כוללות מגוון רחב של סוגי שירותים ולצד עבודות קטנות מאוד, יש פרויקטים בסדר גודל עצום שמחייב עבודה שוטפת כמעט לכל אורכו.

מחיר עבודות ניסור וקידוח בנתניה

בוודאי שמתם לב שענף שירותי הניסור וקידוח בטון בנתניה כולל מגוון רחב במיוחד של עבודות ולכן המחירים משתנים באופן קיצוני ונעים בין כמה מאות שקלים ועד לאלפים. הדרך הטובה ביותר כדי להבין מה המחיר ההוגן היא פשוט לאסוף הצעות מחיר ממספר קבלנים מומלצים שמבצעים את סוג העבודה שאתם זקוקים לה.

נתניה היא אחת הערים הגדולות בישראל שנהנות מקצב בנייה מהיר ולכן אין בעיה לאסוף מספר הצעות מקבלני ניסור מקומיים.

מומלץ להתמקד באנשי מקצוע מהעיר נתניה מהסיבה שבעל מקצוע מקומי יכול לבצע את העבודה במחיר זול יותר ואף לספק לכם שירות מהיר וטוב יותר מפני שהוא כבר נמצא בקרבתכם ולא צריך להוסיף להצעת המחיר את הוצאות הדלק והזמן שדרושים על מנת להגיע אליכם.

לפני שמתחילים – הכירו את הסכנות

עבודות הניסור והקידוח משלבות היבטים בטיחותיים משמעותיים. מדובר בכלים שמופעלים במתח גבוה, שמסתובבים במהירות עצומה ואף עושים שימוש במים במהלך הפעילות ואם לא די בכל אלה, חייבים לתכנן את העבודה באופן קפדני עם אנשי מקצוע מתאימים כדי למנוע פעולות שיחלישו את המבנה. נראה כאילו כל הסכנות האפשריות משולבות בעבודה אחת וזה בדיוק המצב.

לכן, כל עבודת ניסור או קידוח חייבות לכלול כמה שלבים כשהראשון שבהם הוא תכנון קפדני. לאחר מכן חייבים לבחון את הכלים שעושים בהם שימוש ולבצע את העבודה באופן בטיחותי – לרבות גידור מקום העבודה ושימוש בציוד מגן.

זכרו – הבטיחות קודמת לכל וכשמדובר בעבודות של ניסור וקידוח, המשפט הזה מקבל משמעות גבוהה במיוחד.

קרדיט תמונה: Pixabay

Related Post

הנחיות מצילות חיים

Posted by - 12 במאי 2021 0
בעת קבלת התרעה יש להיכנס למרחב המוגן בהתאם לזמן העומד לרשותנו ולפעול על-פי ההנחיות הבאות:הנחיות לשוהים במבנה – יש להיכנס…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות