נחנך בית הספר "עטרת בית יעקב"

8 0

ברוב עם והדר, בהשתתפות ראש העיר, מרים פיירברג איכר, חה"כ הרב אריה דרעי, הרב משה בן משה, הרבנית חבצלת בן משה, סגן ראש העיר, חבר המועצה חגי חדד, ראש מינהל החינוך, טובה דולב, נשות חינוך, אימהות ובנות – חנכה העירייה את בית הספר "עטרת בית יעקב" שהוקם ברחוב לח"י בעיר.

מדובר בבית ספר יסודי לבנות המשתייכות למגזר החרדי, אשר הוקם השנה לצד תיכון

חדש ע"ש חיים גורי בשכונת עיר ימים, מבנה חדש לתיכון הטכנולוגי הדתי ברח' חת"ם סופר, 3 כיתות גן ברחוב הולנד, שלוש נוספות ברח' נחל שורק שבשכונת אגמים וכיתת גן נוספת במתחם שברחוב נתן המשורר שבקרית נורדאו. בקרוב – ייחנך מועדון נוער חדשני באיצטדיון נתניה וכן מועדון נוער ברחוב הרטום.

כמו כן אושרו לבנייה:  בית ספר חדש בשכונת קרית המדע (אגם 3) וכן תוספת כיתות לימוד בבית הספר אהרן דוידי שבשכונת האגמים והונחה אבן פינה לחטיבת ביניים של בר אילן בנות בקרית השרון.

בטכס חנוכת בית הספר, בירך הרב משה בן משה את ראש העיר וציין כי יש לה חלק גדול בעשייה הרוחנית של נתניה "אישה גדולה עם הרבה יכולות" סיכם.

ראש העיר, שהתרגשה מהמילים החמות, נזכרה בילדותה כתלמידה ב"בית יעקב" ואף דיקלמה על בוריו את המנון "בית יעקב" אותו שיננו התלמידות מדי בוקר. בהמשך הזכירה את הקשר המיוחד שהיה לה עם הרב עובדיה יוסף זצ"ל שראה בה בת בית ובהזדמנות אפילו ציין כי היא "שווה עשרה גברים".

פיירברג הודתה לכל העוסקים במלאכה הברוכה של חינוך ילדי ישראל ושיבחה את הרב  אריה דרעי "שעושה למען החינוך", את סגן ראש העיר, חגי חדד "שדואג לענייני הציבור" וכן את טובה דולב "שלמרות שלא גדלה במוסדות דתיים, החינוך הדתי חשוב לה."

חה"כ אריה דרעי: " זה יום חג אצלנו וזה שכרנו. אין לנו הרבה ראשי עיר כמו מרים. אין דבר שהיא לא עושה בלב רחב, באמונה שלמה וברגישות כי היא יודעת להעריך את החינוך וזו ההזדמנות שלי להגיד לה תודה על כל מה שהיא עושה בנתניה."

ת'תחדשו!

Related Post

רשימת קניות לחינה

Posted by - 7 בפברואר 2021 0
זוגות רבים בוחרים לערוך לפני החתונה שלהם חינה. טקס מסורתי, עתיק יומין, אשר היה נפוץ בעבר בעיקר בקרב עדות מצפון…

הסיוט של הקיץ: פיגמנטציה

Posted by - 5 ביולי 2021 0
המדריך השלם- איך להתמודד עם אחד מהחסרונות (הבודדים לדעתנו) של הקיץ ורביצה בחוף הים. המדריך המלא לטיפול בכתמי פיגמנטציה .…
כלי נגישות