נחל אל על – החופשה המושלמת לאביב

8 0

אי אפשר להתעלם מכל מה שעבר על העולם בשנה האחרונה, וכתוצאה מכך גם על ישראל: הקורונה הכתה בכל חלקה טובה. יחד עם זאת, עכשיו כבר יש מקום לאופטימיות זהירה, וההוכחה לכך היא שאנחנו יכולים לצאת לחופשה בטבע. אומנם לחו"ל לא נוכל לנסוע כל כך מהר, אך זה בדיוק מה שהופך את התקופה הקרובה לרגע הנכון שבו ניתן יהיה להתפנק בכל המקומות הכי יפים בארץ. אם אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה יצא לכם לבקר בנחל בשם אל על, לא הגיע הזמן שתעשו זאת? נחל אל על הוא אחד מהנחלים הכי אהובים ומוכרים בדרום הגולן, הוא זורם בצורה מופלאה והטיול בו מהווה הרפתקה לכל המשפחה. מדובר על בערך חצי יום של טיול, כך שאין ספק שהאביב הקרוב הוא הזמן הכי מושלם שיש לחזור ולהתאהב שוב בנופי ארצנו הקטנה.

עם מי כדאי לעשות את נחל אל על?

זה נכון שאם נולד לכם לפני שבוע תינוק, עלול להיות לכם קצת קשה בנחל אל על. מצד שני, אם הילדים שלכם כבר הולכים, גמולים מחיתולים ולמעשה מהווים אנשים קטנים, ברור שאתם הולכים ליהנות אתם בנחל אל על, ובגדול! זה נכון שהרבה פעמים רבים מאתנו מרגישים קצת עצלות ברגע שבו עלינו לצאת מהבית ולנסוע כמה שעות על דרום הגולן, אך האמת היא, שזה שווה כל רגע. אתם תראו איך עם כל קילומטר של הליכה הילדים שלכם מתחברים יותר ויותר אל הטבע ועוזבים את הטלפונים הניידים. מביטים לכל עבר, שרים ונהנים מכל העצים והצמחים מסביב. בנוסף, אם אתם אנשים שבדרך כלל סובלים מאוד מחום, אין ספק שהאביב מהווה את הרגע הכי מוצלח שיש לטיולים, כי מזג האוויר כמעט בכל יום מושלם. לכן, אם אתם תוהים עם מי כדאי לעשות את נחל אל על, אין ספק שהתשובה הטבעית היא: עם כל בני המשפחה שלכם.

איפה ישנים בטיול?

מטבע הדברים, ברור שגם אתם, כמו רוב תושבי ישראלים, לא מגיעים אל רמת הגולן לעיתים קרובות. לכן, אם אתם כבר נוסעים עד לשם, מדוע שלא תישארו לישון? יש אינספור מקומות מקסימים שבהם תוכלו ללון על יד נחל אל על, כולל מקומות שונים של קמפינג ועוד. לכן, אם מה שמנע מכם עד היום לעשות טיולים מהסוג הזה הוא החשש שהכול יעלה לכם הון עתק, דעו שזה לא מדויק. למעשה, היום תוכלו לתכנן לעצמכם חופשה במחירים נוחים, אז למה לא? אתם תראו שאחרי שתחזרו מהטיול הזה לא תפסיקו לדבר עליו, ובוודאי גם יישארו לכם תמונות מקסימום מהחוויה. לכן אנחנו ממליצים לכם לנצל את האביב הקרוב, לנסוע לרמת הגולן וליהנות מכל הפריחה הכי יפה שאפשר לראות במדינה שלנו.

Related Post

לעזור זה מדבק

Posted by - 7 בדצמבר 2021 0
יום המתנדב הבינלאומי גם בנתניה נחגג בהפנינג ססגוני ותוסס במדרחוב תל חי.  עשרות מתעניינים חדשים במסגרות ההתנדבות בעיר נרשמו בדוכן…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות