נוזל אקריל לציפורניים – שיטת הבנייה המסורתית והאיכותית ביותר

9 0

נשים רבות בוחרות לעשות בניית ציפורניים גם אם הציפורניים הטבעיות שלהן חזקות מטבען, שכן עם ציפורניים בנויות ניתן לשחק עם האורך והצורה של הציפורן ולהוסיף קישוטים ועיטורים ייחודיים. ישנן טכניקות רבות לביצוע בניית ציפורניים וכל הזמן מצטרפות טכניקות ושיטות נוספות, אך השיטה המסורתית והוותיקה ביותר היא בניית ציפורניים באמצעות אבקה ונוזל אקריל. מניקוריסטיות רבות בוחרות לדבוק בשיטה זו, שכן היא איכותית וחזקה מאוד ומחזיקה לאורך זמן.

נוזל אקריל לציפורניים – אופן השימוש

ציפורניים מטופחות הן אסתטיות מאוד, ולא בכדי נשים רבות בוחרות לעשות בנייה גם אם הן לא כוססות ציפורניים. נוזל אקריל משמש כבסיס טוב ותומך לגדילה של ציפורן טבעית במיוחד בעבור נשים בעלות מבנה ציפורניים בעייתי, כמו ציפורניים שצומחות כלפי מעלה, ציפורניים בעלות מבנה מעוקל, או ציפורניים בעלות מבנה רחב מידי וכד'. שימוש בנוזל אקריל לבנייה של הציפורניים מאפשר עיצוב מחדש של מבנה הציפורן ומעניק להן מראה מעודן ואסתטי.
אופן השימוש נעשה על פי השלבים הבאים:

  • ראשית יש לבצע עבודת הכנה לציפורניים – להוריד עור מת ומיותר ולשייף את קצות הציפורניים הקיימות, וכן לנקות ולחטא את הציפורניים.
  • בוחרים את התבנית המתאימה לציפורניים בצורה כזו שלא נותר רווח בין הציפורן לתבנית
  • מפסלים את הציפורן בשילוב של נוזל אקריל ואבקת אקריל – עושים זאת בעזרת טבילת מכחול ייעודי בנוזל האקריל ולאחר מכן טובלים את המכחול באבקת האקריל, ומורחים את המכחול על הציפורן. חשוב להקפיד על היחסים שבין הנוזל לאבקה.
  • מפסלים את קצה הציפורן ולאחר מכן עוברים לחלק המרכזי של הציפורניים כאשר בסוף עוברים לחלק התחתון של הציפורן – שורש הציפורן. בחלקה התחתון של הציפורן יש לעשות זאת באופן כזה המחקה את המבנה הטבעי.
  • לאחר מכן עוברים לעיצוב הצורה הרצויה על הלקוחה – מעוגלת או מרובעת, ועושים זאת באמצעותה של פצירה גסה.
  • לאחר מכן עוברים עם פצירה עדינה ומחליקים את גוף הציפורן המפוסל עד שנקבל מראה אחיד ונטול שריטות.
  • לבסוף, אפשר למרוח את הלק הרצוי, אך ניתן להשאיר את הציפורן גם ללא לק למי שחושקת במראה טבעי.

דברים שיש לשים לב אליהם כאשר מבצעים בניית ציפורניים בעזרת אבקה ונוזל אקריל

  • על מנת שהבנייה תהיה מוצלחת יש להשתמש בנוזל אקריל איכותי, נטול ריח או בעל ריח עדין ונעים. חומר אקריל זול יכול לפגוע בציפורן הטבעית של הלקוחה וישנו סיכון גבוה יותר לפיתוח של תגובות אלרגיות. כמו כן, לרוב הנוזלים הזולים אינם חזקים ויציבים דיו. לא משתמע מכך שהנוזל היקר ביותר הוא בהכרח האיכותי ביותר, אך ניתן למצוא נוזל אקריל איכותי גם במחירי ביניים.
  • היזהרו משיוף יתר של הציפורן הטבעית, שכן שיוף יתר יכול להחליש את הציפורן הטבעית.
  • השתמשו בכמויות קטנות על מנת לקבל מראה ציפורניים טבעי ואחיד.

Related Post

ביטול חשבון מוגבל

Posted by - 27 באוקטובר 2021 0
הגבלה על חשבון בנק היא אחת הדברים הקשים ביותר אשר על חייב להתמודד במסגרת גביית חובות. הגבלה על חשבון בנק…

מכנסי עבודה לגברים: הדגמ"ח

Posted by - 29 באפריל 2021 0
ראשי התיבות הללו, דגמ"ח, הפכו כבר מזמן למילה אחת, והרבה אנשים שכחו בכלל את משמעותה. בתור הבחירה הראשונה כמכנסי עבודה…
כלי נגישות