מתנה לטווח הארוך – הדפסת תמונה על קנבס

10 0

בשיתוף מג'יק פוטו – שירותי אונליין של הדפסת תמונות


כשאנחנו מחפשים אחר מתנה עבור אדם, זוג או מספר אנשים הקרובים אלינו במיוחד, בדרך כלל נרצה למצוא מתנה שבאמת תשמח אותם, וכזו שהם ירצו לשמור ולהחזיק לאורך זמן כך שגם בעוד מספר שנים יוכלו להיזכר בנו ובמאורע עבורו הענקנו להם את המתנה. מה שנקרא – מתנה לטווח ארוך. בעוד ישנן אפשרויות רבות ושונות עבור מתנות לטווח ארוך, חלקן מוצלחות ומתאימות יותר וחלקן פחות, יש לנו הצעה עבור מתנה שכזו אשר תדבר אל רובם המכריע של האנשים – תמונה על קנבס. במה בדיוק מדובר ומדוע זו המתנה האולטימטיבית לטווח הארוך?

להנציח בצורה איכותית ואסתטית  – הדפסה על קנבס

ברגע שנביט בכמה דוגמאות של תמונות על קנבס מיד ניווכח כי אנחנו בעצם מכירים סוג זה של תמונות מודפסות, אם לא מהבית של מישהו שאנחנו מכירים אז לבטח נתקלנו בסוג זה של תמונות והדפסה לא פעם במהלך חיינו. בד קנבס הוא אותו בד מחוספס ועמיד עליו מציירים ציירים, וניתן כמובן גם להדפיס עליו תמונות והדפסים מסוגים שונים.

מה הרעיון של הדפסה על קנבס, במקום הדפסה על כל סוג אחר של חומר? ובכן, הקנבס נשמר לטווח ארוך ומדובר בבד אולטימטיבי עבור ציורים ותמונות כאחד. סוג בד זה מאפשר להציג בצורה ברורה גם פרטים קטנים ומדויקים, מדובר בהדפסה אסתטית ונאה ביותר לעין המתאפיינת במראה אלגנטי ומושקע, והיא כאמור נשמרת לטווח הארוך.

אם תשימו לב לכך, במרבית הפעמים בהם אתם נתקלים בתמונה על קנבס אתם עוצרים לרגע על מנת להתבונן בה, ובדרך כלל גם שמים לב לבד העבה והמחוספס המעניק לתמונה מראה אותנטי, אומנותי ואיכותי ביותר מבחינת סוג חומר הגלם. לכן הדפסת תמונה על קנבס היא דרכם של רבים לשמר תמונה שחשובה להם במיוחד, כך שתחזיק מעמד במקום בו היא תלויה או מוצבת לאורך שנים רבות קדימה.

הדפסת תמונה על קנבס כמתנה לטווח ארוך

כפי שציינו בהתחלה, במקרים רבים חשוב לנו במיוחד שהמתנה שאנחנו מעניקים תהיה בעלת ערך סנטימנטלי גבוה ותישאר עם האדם המקבל אותה למשך זמן רב ככל האפשר. כאמור, הדפסת תמונה על קנבס עונה בדיוק על צורך זה – מדובר בטכניקה המאפשרת לתמונה להישמר לאורך שנים רבות וארוכות קדימה, ולשמור על כל הצבעים, הפרטים הקטנים והמראה הכללי. קנבס הוא כאמור בד המתאים במיוחד לתמונות וציורים כאחד, ולכן הוא נמצא בשימוש נרחב הן בעולם הציור והן בעולם הציור. האפשרות להדפיס כל תמונה שאנחנו רוצים על קנבס יכולה לשמש אותנו במגוון מקרים ומצבים, ספציפית כאשר אנחנו רוצים לשמח מישהו עם מתנה אישית ומרגשת, אשר גם תחזיק אצלו מעמד למשך שנים רבות קדימה ותזכיר לו אותנו ו/או את הסיטואציה שבתמונה.

ניתן להזמין תמונות על קנבס במגוון רחב של גדלים ומידות, וכך להתאים את המתנה לסיטואציה הספציפית, למקום בו התמונה מיועדת לעמוד או להתלות וכו'.

היכנסו לאתר מג'יק פוטו וצפו במגוון השירותים שלנו: קטלוג הדפסת תמונות, הכולל הדפסה על אבן בזלת, הדפסה על מחזיקי מפתחות לאירועים ועוד.

קרדיט לתמונה: pixabay

Related Post

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות