מתכוננים לעתיד…

9 0

 

בקמפוס נורדאו למצוינות מדעית טכנולוגית ע"ש Layla khalily ובמתנס קריית נורדאו מתכוננים לעתיד. בשבוע האחרון התקיים בקמפוס נורדאו למצוינות בשיתוף מתנס קריית נורדאו ליל מדענים ייחודי שכולו העתיד. אירוע שכל כולו חגיגה מדעית של אירועים ופעילויות מדעיות מגוונות לכל המשפחה, הפעילויות הותאמו למגוון הגילאים. בערב נכחו נורית גבאי, מנהלת אגף חינוך יסודי  תמי שוורץ ועקיבא יצחקי מחזיק תיק החינוך.

ליל המדענים הוא חלק מתפיסת הייחודיות של הקמפוס שמכוון את תלמידיו לעידן המחר.

ליל המדענים פתח הקמפוס את שעריו לקהל הרחב והציע סדנאות מגוונות והתנסויות ייחודיות בתחום הטכנולוגיה החל מבינה מלאכותית, האלקטרוניקה בחיי היום יום, תעתועי ראייה, חשיבה מתמטית, הסוואת בעלי חיים ועוד.

כמו כן נהנו המשתתפים ממופע ייחודי המדען הנולד ששילב ניסויים . בנוסף נהנו המבקרים מהתבוננות במשקפי מציאות מדומה,הודות לשילוב משמעותי בין יחידת המחשוב והטכנולוגיה בעיר לבין הקמפוס.

היוזמה לקיים ליל מדענים בכדי לאפשר לכל אחד המתעניין בתחומי הידע להיפגש עם מדענים ומדעניות ולחוות קצת ממה שעושים חוקרים מדיספלינות שונות במפגש ישיר ובגובה העיניים.

שולמית בן עמי מנהלת הקמפוס ציינה אירוע ליל המדענים הינו חלק מתפיסת הייחודיות של הקמפוס ששם את התלמיד המדע והטכנולוגיה במרכז העשייה החינוכית. הפעילות אפשרה לכל אדם שיש בו סקרנות להבין את היקום שבו אנו חיים או לדעת כיצד מקדמים את המדע והטכנולוגיה. כמו כן קיימת חשיבות רבה לקיים פעילוות משותפות ביחד עם הקהילה, מתנס קריית נורדאו ומרכז פסגות למצויניות ויחידת הטכנולוגיה בעיר. ליל המדענים הנפלא הוא תחילתה של מסורת בקמפוס״.

Related Post

פורצים גבולות

Posted by - 17 בינואר 2018 0
חינוך על סקייטבורד – פרויקט ראשון מסוגו בישראל של העמותה לחינוך בלתי פורמלי של עיריית נתניה בשיתוף עמותת עזרה מנסה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות