מתי כדאי לי לפנות אל שמאות מקרקעין?

8 0

אין ספק כי הנדל"ן הוא עדיין היהלום במדינת ישראל ואין ספק שאם אתם רוצים לקבל תשואה גבוהה על ההשקעה שלכם כדאי לכם להשקיע בנדל"ן. העובדה כי כל שנה משווקים פחות קרקעות ופחות דירות ואל מול זאת עולה הביקוש משמעה כי התשואה על נדל"ן עוד תעלה השנה. העניין הוא שאתם צריכים להבין ולדעת מה ערך הקרקע או הבית שאתם קונים בכדי לעשות עסקה טובה.

עוד נקודה היא שרבים מאתנו פשוט אינם יכולים לדעת מה ערך הקרקע שהם רוצים לקנות וזאת מכיוון שהדבר דורש ידע אדיר. אז מה אנו יכולים לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת? אם כן אנו מציעים לכם לפנות אל שמאות מקרקעין. שמאי מקרקעין לצד משרד שמאות מקרקעין יבטיח כי תדעו את הערך של הקרקע לפני שאתם קונים אותה וזה יבטיח כי תשקיעו בחכמה.

כיצד אבחר שמאי מקרקעין ברמה גבוהה?

אין ספק כי פניה אל שמאות מקרקעין היא הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות וזאת מכיוון ששמאי מקרקעין טוב יכול לחסוך לכם המון כסף ולהציל אתכם מעסקה גרועה.

אך אין גם ספק כי אנו צריכים לפנות אל השמאי הטוב בשוק וזה מעלה את השאלה איך נדע מה רמת השמאי? אם כן לפני שאתם פונים אל השמאי אנו מציעים לכם לדבר עם קולגות, מכרים, חברים ומשפחה אשר פנו אל השמאי ולשמוע מהם מה הם חושבים עליו והאם העצה שלו והטיפים שלו היו נכונים לאורך זמן והאם בעקבות ההמלצה שלו הם עשו עסקה טובה או לא.

מדוע ניסיון הוא קריטי אצל שמאות מקרקעין?

יש עוד דבר קריטי אצל שמאות מקרקעין וזה הניסיון של שמאי המקרקעין. ככל שהשמאי יותר מנוסה כך הוא ראה יותר עסקאות ולכן הוא ידע יותר טוב כיצד לייעץ לכם.

העובדה כי השמאי מנוסה מעידה גם על כך כי השוק והלקוחות מאוד מרוצים ממנו ולכן הוא הצליח לפתוח עסק לכל כך הרבה שנים. ניסיון הוא קריטי בכל תפקיד ושמאות מקרקעין אינה יוצאת דופן. כמה וותק יש לשמאי אפשר לראות באתר האינטרנט שלו ואפשר גם פשוט לשאול אותו וכך להבין האם השמאי וותיק ומנוסה או שמא עדיף לכם לבחור שמאי אחר יותר מנוסה, יותר וותיק ועם ידע רחב יותר.

האם כדאי לי לפנות אל שמאי ממשרד גדול או קטן?

אחת השאלות החשובות ביותר היא האם כדאי לנו לפנות אל שמאות מקרקעין ממשרד גדול או קטן? אם כן שמאי מקרקעין העובד אצל משרד שמאות מקרקעין קטן ייתן לכם שירות הרבה יותר אישי ויתייחס אליכם הרבה יותר טוב מאשר שמאי ממשרד גדול שם אתם תהיו אחד מאלף והיחס יהיה בהתאם ולכן משרד קטן עדיף בהרבה על פני משרד גדול.

Related Post

הרצל סטריט מול חגג

Posted by - 19 בפברואר 2020 0
כמידי שנה, מקיימת עיריית נתניה את חגיגות ט"ו בשבט עם מגוון אירועים ופעילויות סביבתיות לכול המשפחה ביוזמת מנהלת מרכז העיר,…

מאיה ורטהיימר מפגינה גמישות יחסית להריונית מתקדמת, מי הדוגמנית שתחליף את הפרזנטורית אסתי גינזבורג וגם – ירדן הראל משתפת על הליך הפונדקאות שעברה לאחרונה

Posted by - 4 בדצמבר 2019 0
מנחת הטלוויזיה, הדוגמנית ומלכת היופי במיל', אילנית לוי נבחרה כפרזנטורית של בית האופנה GOLBARY.לוי תחליף את הדוגמנית אסתי גינזבורג שכיכבה בקמפיינים…

פרשת תרומה

Posted by - 6 בפברואר 2019 0
משנכנס אדר מרבין בשמחה: השבוע ציינו את ראש חודש אדר א'. מוכר ומפורסם המשפט "משנכנס אדר מרבין בשמחה" המופיע במסכת תענית,…
כלי נגישות