מתיחת בטן: המדריך השלם

5 0

קיימים מגוון סוגים של ניתוחי מתיחת בטן, והם ניתנים להתאמה בהתאם להעדפות המטופלים וצרכיהם. אבל ברוב המקרים, מתיחת בטן מתבצעת במטרה להסרת עודפי עור, צלקות שאינן רצויות, סימני מתיחה ושומן עודף, והידוק שרירי הקיבה.

המטופלים האידיאלים הם אנשים במשקל תקין, ובמיוחד אלו שסבלו מעודף משקל ועכשיו הם במשקל תקין. ניתוח בטן אינו מיועד לאנשים שסובלים מעודף משקל, או כניסיון לרדת במשקל, אלא כצעד הסופי לאחר הפחתת שומן משמעותית.

תגידו שלום למראה החדש שלכם

למטופלים מתאימים, תוצאות הניתוח משפרות באופן קיצוני את מראה הבטן, ורובם חווים שביעות רצון גדולה, ביטחון עצמי משודרג והערכה עצמית חדשה.

אבל כדי להבין מהי משמעות הניתוח ואילו תוצאות ישיגו את המטרות האישיות שלכם, בואו נעבור רגע על הסוגים השונים של ניתוחי מתיחת בטן.

מתיחת בטן מלאה

למטופלים שחווים רפיון עור משמעותי, עודף שומן והפרדת שרירים, מתיחת בטן קלאסית היא ההליך הנפוץ ביותר. ניתוח זה מבוצע תחת הרדמה כללית, והמטופלים עשויים להתבקש להישאר בבית החולים למשך יומיים או שלושה.

למרות שניתוח זה מותיר צלקת גדולה הוא אכן מספק את השיפור המשמעותי ביותר בצורת הבטן. לנשים שחושבות להיכנס להיריון, הליך זה אינו מתאים, ומומלץ להן להמתין עד שיהיו בטוחות שלא ייכנסו שוב להיריון.

מיני מתיחת בטן

למטופלים עם כמות מועטה של עודפי עור, ניתוח מיני מתיחת בטן עשוי להיות מתאים יותר, וגם הליך זה מתבצע בהרדמה כללית.

במהלך הניתוח, נחתך טריז של עור ושומן מהבטן התחתונה, ולפעמים מתבצעת גם פעולה כירורגית להידוק השרירים, עם צלקת אופקית שנותרת מעל שיער הערווה, אך לא סביב הטבור. הליך זה מניב תוצאות של השפעות קטנות יותר על מראה הבטן, בהשוואה לניתוח מלא.

שאיבת שומן

שאיבת שומן יכולה להתבצע לעתים במקביל לניתוח מתיחת בטן. במקרים אחרים, ההליך יומלץ למטופלים צעירים שיש להם עור גמיש באיכות טובה ושבעייתם העיקרית היא עודף שומן מקומי. ברוב המקרים, ההליך מתבצע תחת השפעת חומר הרדמה מקומי, אך אין צורך להישאר במרכז הרפואי או בבית החולים.

ההליך כרוך בביצוע חתכים קטנים, הסרת עודפי שומן, וסגירת הפצעים. ניתן גם לצפות לדרגה מסוימת של הידוק או התכווצו עור, אך התוצאות של שאיבת שומן עשויות להשתנות בין המטופלים, וכשמבצעים את ההליך לבד, התוצאות פחות מורגשות בהשוואה לניתוח מתיחת בטן.

מי מוסמך לבצע ניתוח מתיחת בטן?

מומלץ בחום לבחור מרכז טיפולים שמתמחה ברפואה פלסטית ואסתטית, אם אתם שוקלים לעבור ניתוח מתיחת בטן. במרכז המורשה, תוכלו להתייעץ עם הצוות הרפואי לגבי מטרותיכם מהניתוח, ולהתייעץ עם מנתחים פלסטיים מובילים בתחומם לגבי התאמה אישית של הניתוח להעדפות ולצרכים שלכם.

חשוב לוודא שהייעוץ הראשוני שלכם יהיה עם המנתח שיבצע את הניתוח, כך שתוכלו לשאול את כל השאלות שיש לכם על ההליך.

Related Post

בהלת הקורונה הגיעה לנתניה

Posted by - 5 במרץ 2020 0
בהתאם להוראות משרד הבריאות בנושא התגוננות מפני נגיף הקורונה, הנחתה ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, את כל הגורמים המקצועיים בעירייה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות