מתחדשים

7 0

הוועדה המקומית אישרה השבוע פרויקט פינוי בינוי נוסף בקרית נורדאו.


הפרויקט תוכנן בהתאמה להוראות תכנית המתאר השכונתית. מדובר בפרויקט ברחוב זלמן שניאור הכולל 128 יחידות דיור קיימות שייהרסו ובמקומן יבנו 512 יחידות דיור חדשות.
הפרויקט יהיה מעורב שימושים ויכלול חזיתות מסחריות, שצ״פ בגודל של כ-3 דונם ושטחים מבונים לטובת הציבור, בקומות הקרקע של בנייני המגורים.

הפרויקט  הוא כבר פינוי בינוי השני שמאושר בקרית נורדאו, לאחר שבשנת 2018 אושר בוותמ״ל פרויקט ברחוב שי עגנון, שבימים אלה מקודמים היתרי הבנייה הראשונים במתחם.
ראש העיר, מרים פיירברג-איכר: "אנו ממשיכים לקדם במרץ את התחדשות העירונית בשכונה זו ובשכונות אחרות, לרווחת התושבים ולהגברת איכות חייהם. זאת בצד פיתוח וטיפוח מתחמי מגורים חדשים.
יצוין  כי לפני כשנה הקמנו בשיתוף עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית מנהלת בנושא ואני מאמינה שיש לה תרומה משמעותית לקידום התהליכים בתחום."

תמונה ראשית: פינוי בינוי בזלמן שניאור.באדיבות אדריכל קולקר קולקר אפשטיין. הדמיות evolvemedia

Related Post

קידום אתרים – למה זה חשוב

Posted by - 4 בפברואר 2019 0
שירותי קידום אתרים או בשפה יותר מקצועית אופטימיזציה במנועי החיפוש זאת השיטה האסטרטגית שמבוססת על תהליכי חשיבה וטכנולוגיה אשר מטרתן…

החג בפתח

Posted by - 30 באוגוסט 2020 0
הישראלים מחכים עד הרגע האחרון לקניית המתנה, מה הם מעדיפים מתנות אישיות או משפחתיות, וכיצד תשפיע הקורונה על קניית המתנות…

עיצוב סתווי

Posted by - 5 בספטמבר 2019 0
אריחי טפט ענקיים נחשב לטרנד המוביל בעולם העיצוב העכשווי; דווקא גווני סתיו עמוקים מעוררים עניין בשל הדומיננטיות הרבה שלהם מאת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות