מתגייסים חדשים

10 0

עונת הגיוס של הילד או הילדה לצבא הגיעה, מתנת הגיוס הפכה לחלק בלתי נפרד מטקס הפרידה. אז מה קונים יותר- מתנות סמליות או פרקטיות? ואיזה ספר מקבלים המתגייסים במקום הראשון?

מה מעדיפים המתגייסים?

מאת יקיר מנשה  

החל מחייל המודיעין, דרך חיל הלוגיסטיקה ועד לחיל השריון, החל מתצפיתניות, דרך לוחמות ההגנה האווירית ועד לחיל ההנדסה הקרבית: בחודשים הקרובים עשרות יחידות צה"ליות מגייסות את המחזור הצעיר לשורותיהן, ומה מעניקים לצעירים שעומדים לפני שנתיים או שלוש הרחק מהבית?

כרטיס ברכה גיוס קל מחיר 10 שח_קרדיט צילום יחצ
ג'נטלמןשעון יד ג'י שוק מחיר 579 שח_קרדיט צילום ≥в≈в╕

"חמשת הקטגוריות הבולטות ביותר למתנות גיוס בשנים האחרונות הן שעונים, אולרים סכינים וערכות הישרדות, מכונות גילוח, תליוני כסף וגאדג'טים שמשפרים את תנאי השירות כמו מטענים ניידים או רמקולים", מרחיב טל רז מבעלי רשת המתנות ג'נטלמן. 

עם עונת המתגייסים משיקה הרשת קולקציה עשירה של מתנות גיוס – במגוון רחב של מחירים. 

מארז מתנה מעץ

"לצד מתנות בעלות אופי פרקטי יותר – שמשמשות את החיילים הצעירים ביום יום של שירותם הצבאי, בשנים האחרונות אנו רואים עליה בביקוש למתנות סנטימנטליות, רוחניות ואף הומוריסטיות, שמורידות קצת את המתח והלחץ ממעמד הגיוס הצבאי", מרחיב רז.

סט הישרדות

תחת המתנות הסנטימנטליות מציעה קולקציית הרשת שרשראות כסף עם תליוני ברכת: "שמע ישראל", או "יברכך השם וישמרך", כרטיסי ברכה מרגשים ומחברות מעוצבות בכריכה קשה ללילות, כאשר הטלפונים בתיק לאחר שעת הת"ש ואין עם מי לדבר – זמן מושלם לכתוב ביומן על חוויות היום שהיה.

למי שמחפש מתנות שמעלות חיוך, מציעה קולקציית המתגייסים גם סינרי מטבח עם גוף חייל או חיילת סקסיים, פסלונים ומעמד כרטיסי ביקור משולבי קריקטורות ומצתי זיפו בשילוב הסיסמה: "קרבי זה הכי אחי". 

Related Post

שלוה אמיתית

Posted by - 16 ביולי 2019 0
אלפים התרגשו בהופעה של להקת שלוה שהתקיימה ביום שני השבוע בכיכר העצמאות החדשה. ההופעה של הלהקה המיוחדת, הזוכה לביקוש רב…

פורים בפתח

Posted by - 8 במרץ 2022 0
מה מצפה לנו בעיר נתניה?  קרנבל פורים ססגוני ומיוחד יתקיים ב 17 במרץ,איפה?  בהרצל סטריט מול וכיכר העצמאות עם פרידה…

עולם בלי חברים

Posted by - 5 בספטמבר 2019 0
פעילי סניף נתניה של תנועת הנוער "הכנפיים של קרמבו", נרתמו למאמץ לגיוס תרומות לפתיחת סניפים נוספים עבור 3,000 ילדים עם…

לומדים אפייה ב'דובדבן שבקצפת'

Posted by - 9 באוקטובר 2018 0
בבית הספר כיתה מקצועית, מאובזרת במיטב הציוד המתקדם. ללימוד מקצועי וחוויתי, הקורסים מתקיימים במגוון נושאים: קונדיטוריה קלאסית, קונדיטוריה בוטיק, קונדיטוריה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות