משדרגים את הספורטק

0 0

סכום של כמיליון שקלים יושקע בחידוש ספורטק קריית השרון; חלק ניכר מהסכום יושקע בחידוש מתקנים; התושבים: להשקיע יותר בהצללות

מאת ברק גולן

ביוזמת ראש העיר, מרים פיירברג-איכר וסגנית ראש העיר שירי חגואל-סיידון הממונה על אגף גנים ונוף, ובמסגרת הפעילות העירונית לטיפוח המרחב הציבורי, תחל העירייה בשבועות הקרובים בעבודות שדרוג מתקני המשחק בספורטק מזרח נתניה.

במסגרת זו, יוחלפו חלק מהמתקנים ומשטח הגומי יוחלף במצע דשא סינטטי. כמו כן, יוצב מתקן משולב גדול לרווחת הציבור, לצד נדנדות ומתקנים נוספים.שווי ההשקעה בשדרוג המתקנים קרוב למיליון ₪. בתקופת השדרוג יהיה מתחם מתקני המשחק סגור לציבור.

סגנית ראש העיר, שירי חגואל-סיידון, מסרה בתגובה כי “הספורטק הנפלא שלנו מהווה מקום מפגש לרבים מילדי העיר לרבות משפחות עם ילדים וקהל בוגר לאורך כל שעות היום, לרווחת הציבור החלטנו לחדש ולרענן את מתחם מתקני העץ במתקנים חדשים”.

בתוך כך, בעקבות פרסום הידיעה, פנו תושבים לעיתון “השבוע בנתניה” וציינו, כי “חידוש המתקנים הוא מבורך וחשוב, אולם ללא הרחבת ההשקעה בציליות ובעצים נותני צל, שוב יהיה קשה בשעות החמות של הקיץ לנצל את המרחב הגדול”.

תמונה באדיבות עיריית נתניה

Related Post

אז מה רוצים גברים?

Posted by - November 19, 2019 0
יום הגבר הבינלאומי שייחגג היום 19 בנובמבר ברחבי העולם כולו צוין לראשונה בעולם בשנת 1992. על אף שעל פני שפתותיהם…

מדריך המתנות לחג

Posted by - March 21, 2023 0
ערב חג הפסח, ממש מעבר לפינה…. אז מה נקנה השנה? מדריך השראה להתאמת המתנה. פודיז אלו שהראש שלהם לא מפסיק…

איפה נטייל בחודש אוגוסט

Posted by - August 9, 2021 0
חודש אוגוסט, הוא תזמון מושלם להחליט לצאת לבילוי משפחתי, רגע לפני שהחופש הגדול מסתיים.המדריך המלא לכל הפעילויות שתוכלו לבקר בהם בחודש…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accessibility