מרפאת שיניים לחרדתיים – להפטר מהפוביה לנצח

7 0

הרבה מאוד אנשים מסביב לעולם סובלים מפחד לרופא השיניים. הפחד נובע בדרך כלל מנסיון לא נעים עם רופא השיניים או המרפאה; חוסר סימפטיות, חוסר הקשבה, אגרסיביות ועוד. חוויה אישית יחד עם הסטיגמה הרווחת בקרב האוכלוסייה בנוגע לטיפולי שיניים, יוצרים מעין פוביה. מרפאת שיניים לחרדתיים כנראה תישמע לכם כמו חלום רחוק או שטות גמורה, אך להפתעתכם הנעימה כדאי שתכירו, זהו הפתרון לכל מי שמוצא עצמו מתמלא חרדה לקראת ביקורת השיניים הקרובה.

מרפאות שיניים לחרדתיים מתמחות בשיטות יצירתיות ויעילות להפחתת החשש מפני הביקור אצל רופא השיניים, עד להעלמה מוחלטת של תחושת החרדה. אם הצלחנו לסקרן אתכם, סימן שאתם כנראה מזדהים עם הסיטואציה שהצגנו. המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על מרפאות שיניים ייחודיות אלו.

מרפאת שיניים לחרדתיים

חשוב להבין שבכל סיטואציה בחיינו, פחדים נובעים מחוסר ידע. יש משהו מאוד מאיים בשפה גבוהה מידי שאיננו מבינים, ביטויים כגון אקסטרפציה, טיפולי שורש, הרמות סינוסים ועוד – כל אלו נשמעים הרבה יותר מידי מפחידים ממה שהם באמת. במרפאת שיניים לחרדתיים יסירו את הדאגה מלבכם, יוכיחו לכם שלא מדובר בתהליכים מפחידים כלל וכלל, אלא רק בשפה מקצועית. בעדינות וברוגע, יסבירו לכם בדיוק את מהות הטיפול שאתם עומדים לעבור, מהם השלבים במהלך הטיפול ועל אחת כמה וכמה תוך כדי הטיפול עצמו, יסבירו לכם בדיוק מה השלב הבא.

מרפאת שיניים לחרדתיים שמה לה למטרה לאפשר לכל אדם לעבור טיפוליי שיניים ללא כל חשש, כאבים או אי נוחות, מתוך הבנה שטיפולי שיניים הם חובה ולא המלצה. על מנת להביא את המטופלים למצב בו הם יוזמים את הביקורות השנתיות ומגיעים למרפאה במצב רוח מרומם, עובדי המקום יוצרים אווירה תומכת ורגועה, הם קשובים למטופלים ולצרכיהם. לכן, אין צורך בתמונות גדולות של שיניים רקובות או מכשור רועש מידי. אתם תרגישו שהגעתם לסלון ביתו של מארח נעים ושליו.

מי מפחד מרופא השיניים?

התשובה הנכונה היא – לא אתם. כבר מפגישת הייעוץ הראשונה תראו בעצמכם שכל מה שפחדתם ממנו עד עכשיו, כלל לא נכון. עוד הרבה לפני שניגשים לתהליך הבדיקות והביקורת, יש להכיר מקרוב את הלקוח ואת הקשיים, הפחדים והבעיות שלו. בהתאם לאלו, מתאימה מרפאת שיניים לחרדתיים גישת טיפול ייחודית לכל אדם בהתאם לצורך האישי שלו.

אם גם אתם נמנים בין 75% מהאוכלוסייה שמוצאים עצמם חוששים להגיע למרפאת השיניים, ורק המחשבה על כך משתקת אתכם, חרדה דנטלית היא כנראה הבעיה שאתם סובלים ממנה. כמו שאתם כבר מבינים אתם ממש לא לבד, ואנו מזמינים אתכם לאפשר לנו לעזור לכם להפטר מהחרדה אחת ולתמיד. דברו איתנו, ולאחר מכן בואו לבקר אותנו – מבלי לעבור טיפול. ביקור אחד רק כדי לספוג מעט מהאווירה ומהצוות. אם תרגישו בנוח, נשמח מאוד לקבוע אתכם לעתיד.

Related Post

סורגים עד שישובו הביתה

Posted by - 15 במאי 2024 0
מיזם סריגה ייחודי וקריאה להשבת החטופים מוצג בכיכר העצמאות. המיזם, הוא פרי יצירתה של האמנית עירית כהן רז. המיזם החל…

LA DOLCE VITA  

Posted by - 20 בספטמבר 2023 0
תקופת החגים בשיאה, הבית עמוס אורחים, שעות של הכנה לפני , אחרי . ולפעמים זה יכול להיות מתיש. אבל זה…

המהירות מ… השטן

Posted by - 16 ביולי 2019 0
נתפסה נוהגת במהירות מופרזת ברכב ללא טסט מעל שנתיים ובדיון בבית המשפט נקבע לה קנס בסך 750 ₪ בלבד… האמנם?…

השבוע בכפר יונה: חודש אב

Posted by - 17 באוגוסט 2022 0
ט' באב, יום אבל על חורבן בית שני בגלל שנאת חינם, במקביל גם  ט"ו באב, חג האהבה. המשותף לשני התאריכים הללו הוא הקריאה לפיוס ולנחמה בעם ישראל. השנה, החליטו בעיריית כפר יונה ובמרכז הקהילתי לייצר במהלך השבוע המפריד בין שני המועדים, פעילויות מיוחדות לכלל התושבות והתושבים, ללא עלות, תחת הכותרת "משנכנס אב מרבין באהבה – מקדמים שיח מכבד". * חניכות וחניכי תנועות הנוער ומחלקת הנוער ביקרו במרכז יום לקשיש, שימחו את לב בנות ובני גיל הזהב וקיימו עימם/ן פעילות יצירה. מחווה מכל לב. כמו כן, במשך שלושה ימים חילקו נציגות ונציגי תנועות הנוער סוכריות במקומות שונים בעיר, וגם בפעילויות הנוער בערבים, עם הכיתוב: "משנכנס אב מרבין באהבה". * גמר טורנירי הלילה בכדורגל התקיים במגרש בית חינוך עמל, בסימן "בועטים את האלימות מהמגרשים". * בנות ובני נוער השתתפו במעגלי שיח במסגרת העגלילה, בהנחיית מיכל גרף, מנהלת אגף חינוך, ותמר עמיחי, מנהלת מחלקת תרבות יהודית. אחת הנערות ריגשה במיוחד, כאשר סיפרה על חרם שעברה בבית הספר היסודי. מאז, הבטיחה לעצמה שתעשה כל שביכולתה למנוע את התופעה כשהיא נתקלת בה. * בערב ט"ו באב, חגגו בנות ובני נוער ב"זולה בחצר" במועדון הנוער ברח' הירדן, חג אהבה מתוק במיוחד, עם סדנת קינוחים, סרט ומוזיקה באווירה של אהבה. * ביום ראשון התעמקו המשתתפים/ות במפגש הדו חודשי של סדנת "מחשבת ישראל", בשאלת השאלות: האם המשפט "ואהבת לרעך כמוך" יכול להתקיים במציאות הישראלית. בהנהלת העירייה הודו לצוותי המרכז הקהילתי והרשות לביטחון קהילתי,…

מה בכפר יונה: שבתרבות

Posted by - 6 במאי 2022 0
במסגרת שבתרבות האחרון שנערך הוחלט לנסות את מודל מראיין-מרואיין אחד על אחד, להבדיל מפעמים קודמות שבהן היה אירוח בפאנל. התארחו: השר…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות