מקצועות רווחיים שדורשים רמת אנגלית טובה

2 0

איך האנגלית שלכם? ובכן, ייתכן שגם אם אתם לא טסים לחו"ל ואין לכם דוד באמריקה, תידרשו לרמת אנגלית טובה כדי להשתלב במקצועות נחשבים ורווחיים הדורשים זאת. הנה פירוט על כמה מהם ועל למה חשוב שתתחילו לעבוד על האנגלית שלכם.

השפה האנגלית הינה חלק בלתי נפרד מכל תחום חיים, גם בישראל. כבר מגיל צעיר אנו נחשפים אליה דרך תרבות, בבית הספר ובנסיעות למדינות אחרות. האנגלית היא ברירת המחדל כאשר אנו רוצים לתקשר עם דוברי שפות זרות והיא מהווה גם חלק מרכזי בעבודה במגוון תחומים. ישנם מספר מקצועות רווחים מאוד הדורשים רמת אנגלית טובה. במאמר זה נפרט על כמה מהם ונסביר למה לימוד אנגלית הוא עניין חשוב.

חברות הייטק

בכל חברת הייטק באשר היא כנראה שאנגלית תהיה חלק מהעבודה שלכם. החל משפת המקצוע, שפת המחשב, מושגים ומילים מעולם התוכן של החברה והטכנולוגיה, כולם באנגלית. מלבד השליטה באוצר מילים בסיסי שכזה, בחברות הייטק גדולות כמו מייקרוסופט, אפל וכו', בהן מועסקים בין היתר מהנדסים, מתכנתים ומאבטחי מידע, נדרשת רמת אנגלית טובה. זאת, מכיוון שחברות אלו הן בינלאומיות ולכן לעתים קרובות נדרש לקיים שיחות ווידיאו עם עובדי החברה מחו"ל, לנהל תכתובות דואר אלקטרוני באנגלית, לנכוח בכנסים מקצועיים בינלאומיים ולקחת חלק בנסיעות עבודה לחו"ל ואף ברילוקיישן למטרות עבודה.

קרנות הון סיכון ומקצועות מתחום הכלכלה

גם בתחומים אלה, בדומה לעבודה בחברות הייטק, הגלובליזציה ועולם המונחים, כולם מתנהלים בשפה האנגלית. קרנות הון סיכון וכלכלה, הגם שהן בישראל, מושפעות רבות מהמתרחש בעולם ולכן הקשר עם גורמים מקבילים באמצעים אלקטרוניים כגון טלפון, וידיאו או דואר אלקטרוני, המעקב אחרי ההתפתחויות הכלכליות וכו' מתנהלים כולם באנגלית. לכן, אם אתם מעוניינים להשתלב בתחומים אלו, שהינם רווחים מאוד, לימוד אנגלית לצורך ידיעתה ברמה טובה הוא תנאי הכרחי.

אקדמאים ומרצים

אנשים רבים שבחרו אחרי לימודי התואר שלהם להישאר ולעסוק באקדמיה, ביניהם חוקרים, דוקטורנטים ומרצים נדרשים לרמת אנגלית טובה לפחות, לא משנה באיזה תחום הם עוסקים. זאת, משום שרבים מתכני הלימוד בישראל מבוססים על ידע שנוצר, נצבר, נותח או נוסה במדינות אחרות ופורסם באנגלית לצורך הפיכתו לגלובלי והפיכתו לנגיש וזמין לכלל מדינות העולם. לכן, אם אתם מעוניינים להשתלב באקדמיה, חובה שרמת האנגלית שלכם תהיה טובה. את זאת תוכלו להשיג על ידי לימוד אנגלית בפלטפורמות שונות כגון קורסי אנגלית למיניהם הזמינים במגוון רחב של מוסדות ללימודים.

לסיכום, נסכים שהשפה האנגלית מסביבנו כל הזמן. היא חשובה והיא מאפשרת לנו להרחיב אופקים וללמוד על עולמות תוכן חדשים שאינם מתנהלים בשפה העברית. חשיבותה אף מתעצמת כאשר מדובר בקריירות בתחום ההייטק והכלכלה ולכן לימוד אנגלית חשוב מאין כמותו לאלה המעוניינים להשתלב בתחומים אלו.

תמונה באדיבות https://www.pexels.com

Related Post

ביטחון התושבים בעיר

Posted by - ינואר 23, 2024 0
כ-180 איש השתתפו ביום ראשון בערב בכנס הסברה ורישום למשמר העירוני נתניה שקיימה העירייה. הקמת המשמר העירוני מצטרף לשורת פעולות…

עבירות מס

Posted by - נובמבר 15, 2022 0
רשות המיסים בישראל, בחסות המדינה, מענישה ביד קשה את מי שמבצע עבירות מס. עבירות אלו נחשבות לפליליות בישראל ורשות המסים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות