מקווספא

8 0

הישג ארצי, חמישה כוכבי יופי הוענקו למקוואות בנתניה.
מאת בניה גואטה

"המועצה לישראל יפה" העניקה לארבעה מקוואות של המועצה הדתית בעיר, חמישה כוכבי יופי.
זהו הדירוג הגבוה ביותר הניתן למבנה ע"י המועצה לישראל יפה, והוא דורש עמידה בסטנדרטיים הגבוהים בעולם לעיצוב, אדריכלות, תחזוקה וטיפוח מבנים.
תושבי השכונות: רמת פולג, ותיקים, מרכז העיר, קרית נורדאו, יכולים להיות גאים, המקוואות באזורם זכו בתואר הנחשק.

יו"ר המועצה הדתית בעיר – הגב' תרצה גרינפלד, הציבה עוד בתפקידיה הציבוריים הקודמים כיעד אסטרטגי את הפיכת המקוואות בנתניה לאזורי חווית ספא ולמודל לחיקוי. כך לצד היו"ר הקודם ובעידודה של הגב' ראש העיר, מרים פיירברג-איכר נולדה "תוכנית החומש".


רב העיר הרה"ג קלמן מאיר בר שליט"א, הקים צוות הלכתי ייעודי שילווה את התוכנית בפן ההלכתי, שכלל את הרב אברהם אהרון רב המחלקה לצידו של הרב עזרא זייד מומחה בעל שם ארצי, שדואגים להטמעת ההידורים ההלכתיים במקוואות לפי כל העדות והחוגים.
תוך שנים ספורות, הפך החלום למציאות ובהשקעה של מיליונים, שופצו כלל המקוואות בעיר שהפכו לרשת טהרה המספקת חווית ספא לטובלות וצוידו במערכות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. לצד שדרוג המבנים, הגב' גרינפלד שמה דגש גם על הפן האנושי וחווית השירות, תוך העצמת ההון האנושי של עובדי ועובדות המקוואות בעיר שזוכים להשתלמויות רבות מעת לעת. בכך נסגר מעגל של יופי ונוחות לצד שירות מזמין נגיש וחוויתי.
במהלך החודשים האחרונים חנכה המועצה הדתית בטקס רב רשם את מקווה קרית נורדאו המחודש, וכבר הכריזה על שיפוץ נרחב למקווה סלע במסגרתו יהפוך למקווה מונגש במלאו. כל זאת לצד פתיחתו המחודשת השבוע של מקווה הכלים המרכזי שרחוב אברהם שפירא ששופץ ללא היכר.
הגב' גרינפלד ל״השבוע בנתניה״
: ״אני נרגשת מההחלטה של המועצה לישראל יפה להעניק למקוואות שלנו חמישה כוכבי יופי, זהו תוצר של שיתוף פעולה ותמיכה מלאה לה אני זוכה מראש העיר הגב' מרים פיירברג איכר, מרב העיר הרה"ג קלמן מאיר בר, מהמשרד לשירותי דת, ומעובדי המחלקה הרב אברהם אהרון, שמעון וקנין ואליהו דנינו שעושים לילות כימים במסירות אין קץ. תודתי המיוחדת נתונה לבלניות העומדות מאחורי הפרגוד ונמצאות שם יום יום לתת לכם שירות. נמשיך לפעול ולקטוף הישגים נוספים לתושבי נתניה. ״

Related Post

עשרה טיפים לחימום הבית

Posted by - 20 בנובמבר 2018 0
מור מוסקוביץ, מנהל מותג דהלונגי,  מעניק  טיפים ועצות  לדרך המהירה והיעילה בשמירה על חום הבית וחיסכון בחשמל: בטיחות- מעל הכול!…

נגישות לכולם

Posted by - 8 ביוני 2022 0
ב6.6 נקבע יום המודעות וההזדהות עם עיוורים ואנשים עם ליקויי ראיה, גם העיר נתניה שיתפה פעולה עם הפנינג נגישות ועוצמה…
כלי נגישות