מצעד משלוחי מנות

6 0

בפורים חובה לשמוח עדלאידע,  אבל כמובן שבלי משלוחי מנות החג הוא לא באמת חג.  מדי שנה זוכי הדיירים המיוחדים של כפר עידוד לקבל משלוחי מנות מחברות וארגונים,  אשר התאהבו בהם,  איך לא. השנה היה שמח ומתוק במיוחד כשמדי יום הגיע מצעד משלוחי מנות: את מצעד המשלוחים פתחו חטיבת כיתות י' מבית הספר טשרניחובסקי בנתניה,  בית הספר שמרית מקריית השרון שבעיר,  בנק הפועלים וחב"ד נתניה.  מלכי,  דיירת הכפר: "אני כל כך שמחה לראות כמה אנשים אוהבים אותנו ודואגים שיהיה לנו מתוק וטעים בפורים.  תודה גם בשם החברים שלי".

 

אייל ויזל,  איש חב"ד בעיר שמגיע מדי שנה לשמח את הדיירים: "מהפעם הראשונה שנכנסתי לכפר עידוד התאהבתי בדיירים שתמיד מקבלי אותי עם המון חיוכים והמון אהבה.  לאהבתי למקום הצטרף גם הרב וולפא,  שליח ראשי של הרבי וסמנכ"ל מוסדות חב"ד בנתניה וזו השנה השלישית שחב"ד זוכה להביא לדיירי הכפר משלוחי מנות על מנת לשמח אותם ולהעצים את חווית החג".

 

שוש זיסמן,  מנהלת כפר עידוד: "מאז הקמתו של כפר עידוד בנתניה הפכו הכפר ודייריו חלק מהקהילה.  הדיירים חיים,  מבלים ועובדים בקהילה ומרגש אותנו שנה בשנה שהקהילה לא שוכחת אותם בחגים,  מחבקים אותם ומחפשים כל הזדמנות לשמח את הדיירים שלנו.  השנה זכינו למצעד משלוחי מנות אשר שימחו את הדיירים וצוות הכפר וזו הזדמנות נוספת להודות מכל הלב בשמי ובשם הדיירים."

 

דיירי הכפר לא נשארו חייבים וביום ראשון (4.3.2018) הזמינו את תושבי העיר להצגה (ללא תשלום),  בכיכובם – "דירה להשכיר" שנערכה במתנ"ס השרון אשר התמלא בילדים והוריהם.

 

Related Post

"חדשנות יצירתית"

Posted by - 2 באפריל 2024 0
מנהלי בתי ספר בנתניה לומדים על טכנולוגיות חדשניות ועל ניהול בהייטק ובתעשייה, במסגרת תוכנית "עתירי טכנולוגיה", כאשר כל מנהל מוצמד…

המדריך המלא לחייבים

Posted by - 24 באוקטובר 2019 0
פשיטת רגל או חדלות פירעון? הסכמים ללא הליך משפטי או הגעה להסדרים? על השאלה מה עדיף עונה עו"ד אייל קורסיה…

תתחילו להתכונן…

Posted by - 13 בפברואר 2018 0
מרוץ חופים "סולגאר נתניה" 2018 יחנוך לראשונה מקצה חצי מרתון חדש. המקצה החדש במרוץ, בו צפויים להשתתף אלפים, יאפשר לקהל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות