מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הסלבס מדליקים נר של עמותת "שם ונר"

דנה אינטרנשיונל, גלית גוטמן, טיילור ובן זיני, שירי מימון, ניקול ראידמן, עומר מילר, יובל דיין, מיכל אנסקי, גיא זוארץ, יעל בר זוהר, מיכל אנסקי, עודד מנשה, עדן הראל, דנה ברגר וסלבריטאים נוספים, לקחו חלק במסורת של עמותת "שם ונר" והדליקו אתמול, ערב יום השואה, בשעה 19:00 נר זיכרון אישי לזכר הנספים

דנה אינטרנשיונל, גלית גוטמן, טיילור ובן זיני, שירי מימון, ניקול ראידמן, עומר מילר, יובל דיין, יעל בר זוהר, גיא זוארץ, מיכל אנסקי, דנה ברגר וסלבריטאים נוספים, נרתמו לקחת חלק במסורת להנצחת השואה של עמותת "שם ונר", והדליקו אתמול, בשעה 19:00 נר זכרון המנציח את ספורו האישי של אחד מהניספים. הסלבריאטים שיתפו את הדלקת הנר ברשתות החברתיות, וקראו לעוקבים שלהם להצטרף למיזם ולהדליק נר יחד איתם.

עמותת "שם ונר" הפועלת להנצחת זיכרון השואה לדורות הבאים בדרך מקורית ואישית, יצאה ביוזמה ורתמה מאות אלפי ישראלים ויהודים בתפוצות, אשר הדליקו  נר זיכרון אישי, יחד עם בני המשפחה, במרפסות הבית או בחלונות בערב יום השואה, בשעה 19:00, וכך הנציחו את זכר הנספים.

עמותת "שם ונר" בחרה להנציח את שמות הנספים על גבי נרות נשמה, כל שם בנפרד. על בית הנר, ישנה מדבקה עם פרטי הנספה וכן קוד שניתן לסרוק על מנת להכיר את סיפורו מקרוב. עד כה אספה העמותה כרבע מיליון שמות וסיפורים וישנם עוד מיליוני נספים שסיפורם  טרם סופר.

ניתן להוריד תוית ללא עלות מאתר האינטרנט.

בקרו באתר  www.shemvener.org.il

צפו בתשדיר: https://youtu.be/AMQokJbY6k8

דילוג לתוכן