מציצים חוזרת לשגרה עם מגי אזרזר בקמפיין חדש ל'גרנייה', יעל בר זוהר עם הפתעה לבעלה וגם – ההקפות וההיקפים של אחרי החגים

8 0
 1. קמפיין חדש למותג הקוסמטיקה "גרנייה" בכיכובה של האישה משלנו "מגי אזרזר", גברת מגי משמשת פרזנטורית של המותג בפעם הראשונה בפרט ובפעם הראשונה לקמפיין איפור בכלל, מגי נחשבת כמובילת דעת קהל ואנו מאחלים לה לעשות ביכולות שלה רק פלאים כמו תמיד! צילום: גבע טלמור.

1 1..

 1. הדוגמנית/מנחה/שחקנית ולא אחרת מאשר יעל בר זוהר, החליטה להפתיע את הבעל בגיחה מהירה לפיליפינים, ארזה מזוודות ואת שלושת ילדיה בכדי לחגוג חג שני של סוכות עם אהוב ליבה גיא זוארץ-חג שמח היה ללא ספק.

2

 1. מאות בני נוער הגיעו בליל הושענא רבה לבית הכנסת הגדול "שונה הלכות" שם העבירו לימוד משותף בניצוחו של ראש הישיבה החדש הרב יאיר שטדלר יוזם הרעיון. מהמחלקה לתרבות יהודית בעמותה לחינוך בלתי פורמלי מסרו כי הם מברכים ושמחים על השתתפותם של מאות בני נוער.

3 3..

 1. אמש נערכה בפארק הירקון הופעה של "Oscar and the wolf" אליה הגיעו בהמוניהם לא מעט סלבס שפגשנו ביניהם: אסי עזר ואלברט, עידן רייכל, עדן פינס והצמוד עמרי בן נתן, סנדרה ריגלדר, שלי גפני, שגב משה, מעיין וקסניה [יוצאות האח הגדול] ועוד ים סלבס. צילום: אור גפן.

צילום: אור גפן צילום: אור גפן צילום: אור גפן צילום: אור גפן צילום: אור גפן צילום: אור גפן צילום: אור גפן צילום: אור גפן

 1. חנות מס' 2 של ענקית העיצוב היפנית " מיניסו" נפתחה השבוע בקניון עיר ימים בנתניה, החנות שהקמתה מוערכת ב 1.5 מיליון שקלים תשתרע על פני 250 מ"ר ותכלול גם מחלקת צעצועים, מי שהופתענו לראות במעמד פתיחת החנות היו הצמד אן וירדן מהמירוץ למיליון שבאו להצטייד במוצרים השונים. צילום: רפי דלויה.

5 5... 5.

 1. אבא דרור ואמא אסתי החליטו לצאת יחד עם הילדים למשפחת שער היקרה [תבל ושגב] לטיול חול המועד בספארי, בין היתר פינקו ההורים בארטיקים וארוחות כאשר כאקורד סיום בחרו ההורים לפנק בסרט ופופקורן, הילדים עשו כיף חיים.

6

 1. מי שממש החליט להפתיע את אשתו היה המפנק השבועי שלנו מר עמית אליהו שדאג לאישה גלית אליהו לטיול מהסרטים, אתם יודעים מה…גם בסרטים לא בטוח שהיו חושבים על טיול כזה, הפעם היעד הוא מקסיקו שם נהנו בני הזוג ממשג האוויר מושלם ומנופים עוצרי נשימה שרואים רק בגלויות….תעשו חיים.

7

 1. חבר מועצת העיר רפי ימין ויוסי דורון נצפו בחגיגות ההקפות שנערכו השבוע, השניים אף הרימו ספרי תורה כדת וכדין ודאגו לבצע את ההקפות ככתוב בספרים, מאחלים לכם שנה של עשייה מרובה לטובת תושבי העיר ויישר כוח.

 

 1. מי שלא מכיר את דוד כהן כנראה לא חי את נתניה, דוד הבעלים המיתולוגי של חנות די.וי.די ברחוב לילנבלום, מעל 40 שנה דוד מחזיק את החנות לצד פיתוח תמונות ומכירת תקליטורים, דוד נחשב היום לשריד האחרון בתחום, מה שלא מונע ממנו להגיע יום יום לחנות ולשרת תושבים בני 50 שהיו בני 10 כאשר דוד פתח את החנות. בין לבין דוד דואג לפרנס את בעלי העסקים בנתניה וקפץ לאכול במסעדה החדשה מיטלנד. בתיאבון.

9

 1. בחול המועד סוכות נראה מחזה שלא התרחש בנתניה שנים רבות, הפגנת ענק של מאות אנשים חובבי בעלי חיים הנלחמים על זכויות בעלי החיים, בין המובילים מנתניה הייתה ג'יין הלוי כוכבת בינלאומית המקושרת לכוכבי הוליווד ונלחמת שנים למען זכויות בעלי החיים, למחאה הנוכחית ג'ין הלוי הביאה עימה את הילדים דילן וליאם הלוי והפעילה מנתניה מורן פרידמן שדאגה לתיחזוק השלטים.

10 10..

 1. חג שמח בהחלט עבר על משפחת טוויל היקרה שעל הדרך ניצלו את המפגש המשפחתי שבחג לטובת חגיגות יום הולדת 70 של הסבא, בין האורחים: יוסי טוויל וסנדרה המהממת, דניאל לוי, ליליאן ונטלי לוי, ונעמי מוריה סבג.

11.

 1. חג שמח בהחלט עבר על משפחת ספרדי היקרה, אבא אלעד ואמא אורטל פינקו את הילדים בעל האש ובשרים וזה עוד לפני הטיולים המשפחתיים בהם עשו חיים משוגעים, למציצים נודע בסוד כי ההורים מתכננים לילדים עוד הפתעות להמשך….שווה לחכות.

12

 1. אז כמו כולם גם הרצל קרן והחברים עזבו את הבחירות וכל הקשור לנושא לטובת חגיגות ההקפות שנערכו השבוע, למציצים נמסר כי דודי כהן דאג לבצע הקפות כאשר דאג לרדוף אחרי כל החברים שיקיימו את מצוות ההקפות ובכך זיכה תושבים רבים ביניהם: עומר סהר ואורי רפאל -אין ספק דודי היקר איש עשייה! אשריכם.

 

 1. מאמן הכדורגל האגדי דניאל סבח לא יכול היה לפספס את המשחק 4:1 של נתניה כמוהו גם הבן ליאם סבח שבין היתר גם משחק במחלקת הנוער של מכבי נתניה הגיעו כולם מצויידים בצעיפי ובגדי הקבוצה והגיעו לעודד, אין ספק שמשפחת סבח נהנתה ממשחק רווי שערים לטובת נתניה.

14

 1. הפעם עדשת מציצים הצליחה לתפוס ממש במקרה את הטייסת מירב כספי ברגע נחת ומאחורי ההגה של מה שמכונה בפיה "שאיפת וחלום חיי "- מוסטנג 1967 אדומה קבריולט. המדור מאחל לך הגשמה עצמית ומי יתן ושנה הבאה תזמיני אותנו לסיבוב.

15

 1. משפחת דרור היקרה במלוא הדרה ותפארתה, הפעם מערכת מציצים הצליחה לתפוס את משפחת דרור בתמונה קבוצתית אחת ולמרות שלא כולם בתמונה עדיין אפשר היה להרגיש את החום וריח הסירים שהושיבו את כולם מסביב לשולחן חג אחד- רק בשמחות.

16

 1. מיהי הנתנייתית שקיבלה הזמנה ספיישל להגיע להופעתו של הזמר דודו אהרון, מירי יפת אשר ביום תמצאו אותה במסדרונות בתי המשפט, קיבלה לאחרונה הזמנה מאמן מיוחד העונה לשם דודו אהרון….לאחר ההופעה הצטלמו השניים ואף דודו פירגן בעקוב ולייק באינסטוש…שאפו.

17

 1. חג שמח בהחלט עבר בכפר יונה בבית משפחת מלאכי, ליטל מלאכי וזאת שמביאה לעלייה במחירי הפרחים לאור כמויות הזרים אותם קיבלה לכבוד סוכות, בתמונה משותפת עם הדוגמנית הקטנה ליאן, השניים עוד מתכננות לכבוד את השטיח האדום כך ששווה לעקוב.

18

 1. כוכב הילדים המקומי אלירן מכלוף דאג גם הוא להכניס את חג הסוכות באווירה אנרגטית מלאה בבלונים, מאלירן נמסר למציצים כי הוא מכין הפתעות חדשות לילדי העיר כאלו שלא ישאירו אדישים עד אז מבטיחים לעדכן בהתפתחויות.

19

 1. העיר נתניה על המפה הירושלמית, עובדי עיריית נתניה לקחו חלק בצעדת ירושלים שהתקיימה בחול המועד סוכות, השנה התקיימה הצעדה בסימן 70 שנה לישראל ו-90 שנים לעיר נתניה, נציגי העירייה שהגיעו עם המשפחה היוו חלק מרכזי בצעדה יחד עם רשויות נוספות. גאווה!!

20

 

Related Post

ההרשמה בעיצומה

Posted by - 10 בינואר 2018 0
התיכון הממ"ד ריגלר פותח בימים אלה את ההרשמה למגמה החדשה שהחלה לפעול בבית הספר: מגמת הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים, בהתמחות ברובוטיקה.…

חדשות הנדל״ן בעיר

Posted by - 12 ביולי 2022 0
הוועדה המקומית לתכנון ובניה אישרה פרויקט פינוי בינוי נוסף ברחובות דיזינגוף והמייסדים. מאת בניה גואטה  במסגרת הפרויקט יהרסו 5 בניינים בהם 62…

אויר לנשימה

Posted by - 25 במרץ 2020 0
קרן הידידות יחד עם תורמים נוספים תרמו באמצעות קרן נתניה למעלה מחצי מיליון ש"ח עבור רכישת מוניטורים ומכונות הנשמה למחלקת…

טביעת רגל אקולוגית

Posted by - 16 ביולי 2019 0
במסגרת הטמעת תכנית פורום 15 של מרכז שלטון מקומי "ברית ערים לאיכות חיים וסביבה", הכשירה עיריית נתניה באמצעות אגף איכות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות