מציצים ברוח התנדבות: אירוע ההתרמה של עמותת אלין-בית נועם, עובדי טבע בנתינה למען הקהילה וגם – מתנדבים מחברת "סלקום" ל"עמך" למען ניצולי שואה

8 0

1. למעלה ממיליון וחצי ₪ גויסו באירוע ההתרמה השנתי 2022 של עמותת אלין-בית נועם

באירוע שהתקיים רגע לפני כניסת השנה האזרחית החדשה בהיכל התרבות ת"א השתתפה עו"ד קרן גרין, ראש המועצה המקומית קדימה-צורן, לצד רבים מבכירי המשק וראשי רשויות. הסכום שגויס ישמש את חניכי "מרכז בית נועם" המטפל בבוגרים עם לקויות מורכבות ולהשלמת פרויקט הסטארט-אפ החברתי "שכונת האפשרויות הבלתי מוגבלות" הנבנית בימים אלו בשרון.

צילום: שמוליק שליש.

2. צוותים של הרשות לביטחון קהילתי בעיריית כפר יונה, מתנדבות ומתנדבי המשמר האזרחי וסיירת ההורים העירונית, התמקמו במוצ"ש האחרון החל מהשעה 22:00 בשתי יציאות מכפר יונה, ברחובות בגין ורבין, ושוחחו עם צעירות וצעירים שיצאו לבלות בליל הסילבסטר.

הצוותים הציבו עמדות ביציאות וביקשו מהמבלות ומהמבלים לשמור על עצמם/ן, לנהוג בזהירות ולוודא שהנהג/ת בדרך חזרה הביתה לא שתה/שתתה משקאות חריפים.

מנכ"ל העירייה, ששי מגידו, ביקר בעמדות ושיבח את פעילות הצוותים.

3. ירין אנידג'ר, בת 22 מראשון לציון, נולדה עם כתם על חצי פנים מנים שהתפוצץ. לאחר שבמשך כל חיה הסתירה את הכתם שאיתו נולדה החליטה לאחרונה להיחשף בפעם הראשונה עם הכתם על הפנים. בצילומי לתאגיד הקוסמטיקה חוה זינגבוים הצטלמה ירין לקמפיין ראשון בו חשפה את הכתם, הקמפיין הצטלם תחת המסר  Feel comfortable in your skin, אחרי כל שנות חיה החליטה לאחרונה להיחשף בפעם הראשונה עם הכתם שאותו הסתירה כל החיים מהרגע שנולדה ועד היום הייתה מכסה אותו באיפור ודווקא עכשיו החליטה לשים לזה סוף ולתת לזה במה ומקום ירין שיתפה שכבר מגיל שנתיים אמה הייתה מאפרת אותה, היא התרגלה לישון עם איפור כבד ולכסות את פניה, עברה כ 60 ניתוחים שלא צלחו. צילום: שחר ארביב.

4.  במסגרת פעילות, חנוכה השנה עובדי טבע יחד עם נציגי עמותת 'אורי' ביקרו והפיצו אור ושמחה ב-11 מרכזים בקהילה ברחבי הארץ, כגון: מרכזי יום לקשיש, מרכז גריאטרי, בית ספר לחינוך מיוחד, עמותות עם בוגרים בעלי מוגבלות, בהם קיימו פעילות משמחת לחג חנוכה וחילקו את הסביבונים המיוחדים של אורי. צילום :טבע.

5. בחג חנוכה הזה הגיעו מתנדבים מחברת "סלקום" ל"עמך" סניף נתניה, לשמוח לשיר ולסעוד יחד עם ניצולי שואה כחלק ממסורת של שנים.

האירוע התקיים בשיתוף פעולה עם מיזם "הסביבון של אורי" של עמותת "אורי". במסגרת האירוע, מגיעים מתנדבים מחברת סלקום ל"עמך" לחלק סביבונים מיוחדים ומארזי שי, לחגוג ולשמוח יחד עם ניצולי שואה.

6. ברכות חמות לשף אדיר זוארץ, שפתח את מסעדת ״אדנה״ באזה״ת החדש,

מסעדה בטעמים טורקיים, עם תפריט ברמה גבוהה והשווארמה הכי טובה באיזור… לכו לבקר..

7. רונית ריקלין היא בנקאית בשעות הבוקר ובערב משמשת כמאמנת כושר לאחרונה גם פתחה סטודיו חדש בפולג עורך המדור הגיע לפרגן בתוספת אורחת כבוד בדמותה של טלי מולנר.

8. עמותת הדר הזדמנות דרך ריקוד העניקה זו השנה השנייה מלגת לימודי ריקוד לעשרים ילדות ממתנס נורדאו שיממנו להם שנה שלמה חוג ריקוד כולל בגדי ריקוד נעלי בלט וכל הציוד הנדרש. היוזמת של המהלך המבורך היא כמובן טלי מולנר האלופה.

9.אפריים בולמש האיש והאגדה.. עם המנהל החדש של מלון מגדל דוד ארי איני .פגישת עבודה על העונה המצוינת שהייתה ועל התוכניות לשנה הקרובה.

10. מסעדת סקוטש מן בכיכר העצמאות חגגה את כניסת שנת 2023 עם המון תיירים מהגוש הסובייטי שהגיעו לחגוג בנתניה. והרגישו כמו בבית. התמונה כאן.

11. מציצים חוגג לכם יום הולדת שמחחחח

Related Post

מהפח אל הפחת

Posted by - 23 בדצמבר 2018 0
תושב העיר הזמין טכנאי לתקן את מכוניתו; במהלך התיקון עלתה המכונית באש ועל הדרך הוצתה המכונית של השכן; עו"ד אייל…

מי צריך עורך דין נזיקין?

Posted by - 16 בנובמבר 2023 0
האם אי פעם מצאתם את עצמכם בתאונה מצערת שבה הרגשתם שהאשמה מוטלת על מישהו אחר? או אולי היית קורבן של…
כלי נגישות