מציצים בסימן ראש השנה, כוכבת הרשת הלן הוד בקמפיין חדש וגם – היוזמה המבורכת של הקרן לידידות לאוכלוסיית הגיל השלישי

9 0

כוכבת הרשת והבלוגרית הלן הוד, רעייתו של הזמר רגב הוד, נבחרה להוביל את הקמפיין של בית האופנה גולברי, לרגל השקת קולקציית פריטי ספורט ופנאי, מקולקציית סתיו חורף 21-22. הקמפיין בכיכובה יעלה במהלך חודש אוקטובר, בהשקעה של 450 אלף ₪. הקמפיין יעלה במקביל לקמפיין הרחב, של המותג בכיכובה של אילנית לוי, הפרזנטורית של גולברי. בהצלחה. צילום: עופר חג'יוב/ מתן ברנדס.

על מנת לנסות ולצמצם את תופעת הבדידות בקרב אוכלוסיית הקשישים, יזמה הקרן לידידות מבצע לקירוב בין אנשים לבין שכניהם המבוגרים בשיטה מתוקה במיוחד!

הקרן לידידות חילקה השבוע בנתניה ערכות ובהן צנצנת דבש, לכל אדם שהתחייב לקחת ולהעניק אותן לקשישים בסביבת מגוריו. לערכה מצורף מגנט לתלייה בבית הקשיש עליו מוזמנים המשתתפים לרשום שם ומספר טלפון כדי שלקשישים יהיה איש קשר בסביבתם הקרובה לעזרה ולהפגת בדידות. יישר כוח על היזומה המבורכת. צילום: גיא יחיאלי.

מציצים חוגג לכם יום הולדת

דוד קורסי חוגג שחרור
גל מיכאלי חוגג
שקד בן לולו חוגגת
לי בגר חוגגת

צדיקים. מנשה ישראל האלוף, איש המדיה  עם בניו האלופים איתמר נהוראי ארזו את המזוודות והם כבר בדרך לאומן יישר כוח חג שמח ושנה מבורכת. שתפילותכם יתקבלו הרצון אמן .

המון בהצלחה לספר הנתנייתי הצעיר והמוכשר רועי סמדגה שלאחרונה התגייס לשירות צבאי וייכנס לטירונות של חודשיים. מרועי נמסר "ללקוחותיי היקרים בקרוב חוזר לספר כרגיל מכין לכם המון הפתעות בקרוב, שתהיה לכולנו חתימה טובה."

עיר של צדיקים … ערב כניסת החג פעלו ראשי ומתנדבי עמותת "מזל וברכה ורפאל" להכין חבילות למשפחות ברוכות ילדים, לזקני העיר, ולעובדי ניקיון בעירייה.. השנה חולקו 500 חבילות בעלות מוערכת של כ –  65,000 שח.

יישר כוח גדול לכל העוסקים במלאכה לתורמים הנדיבים למתנדבי העמותה ובראש ובראשונה למוטי רצאבי הצדיק על כל החסדים הגדולים מדיי שנה. שתבוא על כולנו שנה של תקווה אהבת חינם ובריאות איתנה.

גולדן סיטי עושים זאת שוב בענק לאחרונה נפתח סניף חדש ולוהט במיוחד ברחוב סמילנסקי 10 במרכז העיר עובדי החברה הגיעו להרמת כוסית חגיגית ששילבה כמה סיבות למסיבה לכבוד הפתיחה החגיגית של הסניף החדש והמפואר בשילוב של הרמת כוסית לחג  העובדים זכו לפינוקים מפוארים המון קולגות הגיעו לכבד את צוות גולדן סיטי שעושים חייל. שתהיה חג שמח ושנה טובה.

המון בהצלחה ממדור מציצים.                               

טל חמד בפינתו השבועית.

והפעם  נתפסה בעדשת המצלמה של חמד הזמרת אילנית רגע לפני הופעתה שהתקיימה בהיכל התרבות בנתניה לאחרונה. התמונה כאן אצלנו.

רגע לפני ראש השנה, השתתפו שוטרי משטרת נתניה במעמד הכנה לחג, בו שמעו דברי תורה ותקיעת שופר מסורתית, מפי הרב יוסף יצחק טאוב מרבני ׳מטה משיח נתניה׳ ומעורכי מדור פרשת השבוע של עיתון ״השבוע בנתניה״ חג שמח.

מרכז החסד בנתניה בניהולו של אלעזר פרץ, הביאו גם השנה את שמחת החג על ידי מוצרי מזון ותווי קניה ל800 משפחות בעיר נתניה. עולם חסד יבנה. עם ישראל חי. יישר כוח.

Related Post

אליאנה תדהר בצילומים לקמפיין חדש, למעלה מ-150 נשים השתתפו בטקס "תשליכי וגם – זו הסיבה מדוע נפגש הנשיא עם דבוראים ונציגי מועצת הדבש

Posted by - 5 באוקטובר 2022 0
1. אליאנה תדהר שנבחרה לאחרונה כפרזנטורית  Lavido , עצרה ליום אחד את הלו״ז הצפוף שלה בין הצילומים לסדרת הטלוויזיה "בעלת החלומות"  וחזרות…
כלי נגישות