מצדיעים לשוש

9 0

מאות הריעו לשוש זיסמן, מנכ"לית "כפר עידוד" במהלך 15 השנים האחרונות, שפרשה לגמלאות; זיסמן, שראתה בכפר עידוד את מפעל חייה, לא הסתירה את התרגשותה

מאת יאיר אברהם

ביום שני נערך במתנ"ס רמת-פולג עיר ימים אירוע פרידה משוש זיסמן, מנכ"לית "כפר עידוד" ב-15 השנים האחרונות ומי שמלווה את המקום כעובדת סוציאלית זה 25 שנים, הפורשת לגמלאות.

האולם היה מלא מפה לפה כדי להוקיר את פועלה הרב והמבורך של זיסמן. עבור שוש, "כפר עידוד" הוא מפעל חיים: הרבה בזכותה, מונה הכפר כ-140 דיירים בוגרים בקשת גילים רחבה. הבתים בו מטופחים, השטחים ירוקים, ומעל הכל – חיי הדיירים מלאים ומגוונים.

דיירי הכפר מוקפים בחממה ובצוות אנושי, אוהב, מסור ומקצועי, הקשוב לצרכיהם הפיזיים והנפשיים.

"כפר עידוד", הפועל תחת הסיסמה "בית מיוחד לאנשים מיוחדים", מעניק כלים לאנשים שבו, כך שיוכלו לממש את הפוטנציאל שלהם ככל שניתן, ומכווין אותם כך שישתלבו בצורה הטובה ביותר בחברה, לרבות יציאה לעבודה.

בכפר פועלת מכבסה, שבה עובדים הדיירים והיא משרתת נאמנה את תושבי נתניה. עוד אפשר למצוא בכפר משתלה יפהפייה, הפתוחה לקהל הרחב, ומשמשת כלי טיפולי שיקומי לדיירים.  

באירוע הפרידה השבוע העניק אלי דלל, סגן ומ"מ ראש העירייה, תעודת הוקרה לזיסמן ואמר: "ברצוני להודות לך בשם עיריית נתניה, תושבי העיר ובשמי. אנו גאים ב'כפר עידוד' ובך. הפכת את הכפר לסמל של קבלת האחר וניהלת אותו במסירות, בנאמנות ובאהבה גדולה. דאגת לרווחת הדיירים, לשילובם בחברה, נלחמת על זכויותיהם ועל קבלתם כשווים והשקעת את כל כולך עבורם. אני מאחל לך שכל הטוב שנתת יחזור אלייך".

את זיסמן תחליף שני אחדות, לשעבר מנהלת מסגרת "בית אקשטיין" שבקיבוץ עין שמר.

צילום יח"ץ

Related Post

נתניה אומרת לא לאמנים יקרים

Posted by - 29 בינואר 2020 0
נתניה הודיעה רשמית על הצטרפותה לרשימת הערים שהודיעו כי יגבילו תקציב האמנים באירועים המוניים – בדגש על יום העצמאות. האם…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות