מצדיעים לכם

7 0

כנס מושקע ומכבד לכבוד המתגייסים החדשים לצה"ל ולשירות הלאומי התקיים השבוע. החגיגה נערכה במתחם הסינמה סיטי בנתניה, במעמד ראש העיר, מרים פיירברג-איכר וכן מ"מ ראש העיר וסגניתה, עו"ד שירי חגואל סיידון.


באירוע הוקירה העירייה את בני ובנות הנוער המסיימים את לימודיהם בעיר ומתגייסים לצה"ל ולשירות הלאומי.
במסגרת הכנס נהנו המשתתפים מכיבוד עשיר, הגרלת כרטיס טיסה (מתנת קוקי טורס), צפו בסרט "ת'ור" בהקרנת בכורה וקיבלו תיק לגיוס.


השנה לראשונה גם חולק ספר תהילים, מתנת המועצה הדתית בנתניה.
ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, בירכה את המתגייסים הצעירים, איחלה להם הצלחה רבה, ביקשה שישמרו על עצמם ושיהיו שגרירים טובים של העיר נתניה.
את הארוע ארגן בה"ד 09 באגף נוער וצעירים, מינהל חינוך וחברה.

"מתחמשים בתהילים"

ביוזמת יו"ר המועצה הדתית נתניה הגב' תרצה גרינפלד, ובשיתוף מחלקת הנוער בעיריית נתניה, חולקו השבוע אלפי ספרי תהילים לנערים המתגייסים לצה"ל, ספר התהילים שקיבלו המתגייסים הותאם במיוחד לנשיאה במדי צה"ל.
הגב' תרצה פנתה למתגייסים: "אני מעניקה לכם כצידה לדרך, את הספר שחיבר דוד המלך – גדול המצביאים שקמו לעמנו, דוד חיבר ספר זה כתפילה והודיה לאל, בעת מלחמה מצוקה ובעת ניצחון ושלום, אני גאה בכם ונרגשת לצידכם, אצלי בבית בכל זמן נתון יש מדים סדיר או מילואים"
הרב הראשי לנתניה הרה"ג קלמן מאיר בר שליט"א, אירח את המתגייסים בלשכתו והעביר להם מסרים מרוממים, "לפעמים יבקשו ממכם לבצע משימות נחותות לכאורה לקלף תפו"א וכד' אך זאת דעו אמר הרב, כי אל לכם להביט על הפעולה ברמת המיקרו, שאו עיניכם אל האידיאל הכולל – כל משימה היא חלק מהמשימה הנעלה – הגנה על עם ישראל וארצו.
אמצו את ספרו של דוד המלך שמלווה את היהודי אלפי שנים במצור ובמצוק השם ישמור צאתכם ובואכם חתם הרב.

צhלום – רן אליהו

Related Post

לא שותקים על רצח נשים!

Posted by - 3 ביוני 2020 0
מחאות הנשים על האלימות הנמשכת כלפי נשים התקימו השבוע בכל רחבי הארץ  לאור ריבוי מקרי רצח הנשים בימי הסגר והקורונה. ראש העיר שהיא…

נקי מאד

Posted by - 6 בספטמבר 2022 0
בביקורת שביצע המשרד להגנת הסביבה בחופי נתניה – נמצאו החופים במדד הגבוה מבחינת הניקיון. הביקורת נערכה בסוף חודש אוגוסט ע"י…
כלי נגישות