מערכת מידע נדל"ן – שאלות נפוצות

7 0

אתרי האינטרנט הם מקור מידע שרבים מאתנו מסתמכים עליו. כמעט כל אחד ואחת מחזיקים בטלפון חכם וגולשים לאורך שעות רבות במהלך היום. גלישה באתרים שונים, לרבות אתרי מידע נדל"ן מאפשרים לנו לדעת מה מתרחש בסביבתנו.

אך לא פעם האתרים נותנים לנו מידע חלקי ועבור מתווכים ישנה מערכת מידע נדל"ן שמיועדת לתת את המידע המדויק והעדכני ביותר, בכל רגע נתון. המתווך יכול לגשת אל המידע דרך המחשב או המכשיר הנייד, מכל מקום ובכל שעה.

מה ההבדל בין אתרי האינטרנט לבין מערכת מידע נדל"ן?

אתרי האינטרנט השונים מציגים את המידע אשר עלה על ידי בעלי הנכסים או משרדי התיווך השונים. המידע באתרים יכול להשתנות לא פעם מתוך מטרות שונות, שלא תמיד אפשר לראות אותן באופן ברור. למשל, מודעת מכירה יכולה לרדת מתוך כוונה לעלות שוב, אך במחיר שונה. מתווך אשר יסתמך רק על מידע זה וללא מערכת מידע נדל"ן יהיה עלול לחשוב כי הנכס אינו רלוונטי יותר.

לעומת אתרי האינטרנט אשר עובדים כפי שהם, ללא אימות מידע, שונים ממערכת המידע. המערכת מחזיקה גם באנשי מקצוע אשר בוחנים את הנכסים השונים, מתקשרים לבעליהם ומעדכנים את המידע המדויק ביותר בשוק, מידע שיתכן מאד שאינו מעודכן באתרים השונים ברחבי הרשת.

כיצד המערכת עוזרת לעבוד טוב יותר מול הלקוחות?

המערכת המעבירה מידע על נדל"ן עושה פעולות נוספות. ידוע כי עבודתו של המתווך מחייבת אותו לעבוד מול הלקוחות, לתת להם שירות ולהגיע במהירות האפשרית לכל פגישה. לכן, המערכת עובדת בסנכרון עם שאר המערכות הרלוונטיות למתווך. היא מתחברת ליומן הפגישות, מאפשרת לשלוח הודעות לקבוצות של לקוחות וכן מתחברת באופן אוטומטי לווייז.

למעשה, המערכת חוסכת למתווך זמן כיוון שהיא מאפשרת לו להתחיל את היום כשכבר יש לו את כל המידע הנדרש לו. כך, אין הכרח להגיע למשרד לפני כל פגישה אלא אפשר לקבלו את מכל מקום בו המתווך נמצא. מערכת מידע נדל"ן נבנתה כך שהעבודה תהיה יעילה יותר ושהמתווך יוכל לשמור על המקצועיות שלו, מכל מקום ובכל זמן.

מאילו מכשירים ניתן לראות את המערכת?

מערכת מידע נדל"ן נועדה להקל על כל העוסקים בתחום. בעת יצירת המערכת היה ברור כי העולם הוא דינמי ופעיל וכי עולמו של המתווך מחייב אותו לנוע ממקום למקום. לכן, לא רק שניתן להפעיל את המערכת בקלות רבה מהמחשב, אלא שניתן להוריד את האפליקציה וליהנות מהמידע המהימן והמדויק ביותר גם מכל מכשיר סלולרי וטאבלט.

במקום שהמתווך יהיה עסוק באיסוף מידע על מאגר דירות למתווכים, בירור עלויות של הנכסים השונים באזור בו הוא עובד ויצירת קשר ללקוחות פוטנציאליים אשר כבר סגרו על עסקת תיווך בבלעדיות, הוא יכול לקבל את כל המידע במקום אחד ובקלות.

 

Related Post

נתניה – עיר של כולם

Posted by - 15 בינואר 2020 0
כ- 250 תלמידי תיכון, נציגי שכבות כיתה י' מכלל התיכונים בעיר, השתתפו בשבוע האחרון בסמינר בן יומיים שעסק בנושא סובלנות,…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות