מערכת חינוך דיגיטלית

9 0

במעמד שר החינוך, יואב גלנט, ראש העיר, מרים פיירברג איכר והממונה על החינוך, המשנה לראש העיר, עקיבא יצחקי – חולקו  ביום שלישי השבוע, מחשבים ניידים לתלמידי העיר.

מדובר בפרויקט ארצי שיזם השר, לחלוקת 150 אלף מחשבים בכל הארץ, בהתאם לתכנית ארצית שמוביל שר החינוך בנושא, במסגרתו ניתנים המחשבים, בהשאלה, לתלמידי בתי הספר השונים.

בנתניה יחולקו בימי שלישי ורביעי 2979 מחשבים.

בפתח דבריה הגדירה ראש העיר, מרים פיירברג-איכר את השר כידיד אישי וידיד לעיר, שגם בתפקידו הקודם כשר השיכון,  ערך ביקורים רבים בשכונות העיר. היא הודתה לשר על המאבק החשוב, המוצלח והמאתגר שניהל לטובת החזרת התלמידים לספסל הלימודים. "המציאות מראה שאחוז התחלואה בקרב התלמידים אינו מצדיק את סגירת בתי הספר ואתה עשית, עושה ותעשה הכל  כדי להימנע מסגירת בתי הספר."

שר החינוך, יואב גלנט התייחס בדבריו להחלטה, להחזיר את התלמידים בהדרגה ללימודים וציין ש"מדובר ביום של חג ובבשורה חשובה לתלמידים*: ״ההחלטה של קבינט הקורונה לפתוח את כל בתי הספר היא תוצאה של מאבק עיקש שניהלה מערכת החינוך, עם רוח גבית חשובה של המורות והמורים, תוך הסתמכות על צוות המומחים שסייע רבות להבהרת עמדתנו.

"מעתה, נטל ההוכחה והאחריות עוברים אלינו. אין לי ספק כי החזרה המלאה לשגרה במערכת היא מהלך מורכב שיארך זמן. בשיתוף השלטון המקומי – ראשי הערים והרשויות, ומתוך אמון גדול במורים, המורות, הגננות והמנהלים המצוינים שלנו, נממש את החזרה הזאת באחריות ובזהירות. נקפיד, קלה כחמורה, על בריאות המורים ועל בריאות התלמידים – אין חשובות מהן.״

*בסיום הטקס אמר השר גלנט:* ״שמחתי להגיע לנתניה למבצע חלוקת המחשבים, יחד עם חברתי ושותפתי לדרך, ראש העיר מרים פיירברג-איכר שמשקיעה כבר שנים רבות בחינוך ילדי העיר. בחודשים הקרובים נמשיך לחלק 150 אלף מחשבים ניידים עבור כל ילדי ישראל דרך אלפי בתי ספר בכל רחבי הארץ, ובכך נקדם את המהפכה הדיגיטלית במערכת החינוך.״

גלנט החמיא לראש העיר על ההשקעה בנתניה ואיחל לה להמשיך ולכהן עוד שנים רבות בתפקידה "כי זה טוב לעיר וטוב עוד יותר לתושבים."

בתמונה הראשית: פנינה טב, יו"ר וועד ההורים ונציגת הקהילה בבית הספר חיים גורי, שקיבלה את המחשבים בשמם של התלמידים, ראש העיר מרים פיירברג-איכר ושר החינוך, יואב גלנט

קרדיט: עודד קרני, לע"מ

Related Post

השיא נשבר: 79% זכאים לבגרות

Posted by - 16 ביולי 2019 0
  על-פי נתוני משרד החינוך, אחוז הזכאות לבגרות בנתניה עומד על 79%; גידול חד גם בשיעור התעודות העומדות בדרישות סף…

המדען בא לגן

Posted by - 2 בינואר 2018 0
  במסגרת מיזם חדש שהחל לפעול בגן- מקיימים הילדים תהליך חקר מיוחד סביב נושא שמעניין אותם, לאחר שהם  מביעים את…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות