מסע בין כוכבים בסוף השבוע

7 0

מרכז המדע, החלל והתרבות פלנתניה מרחיב את פעילותו בסוף השבוע הקרוב: תצפית כוכבים בליל שישי ושבתרבות לילדים בבוקר שבת. 

מרכז המדע, החלל והתרבות, פלנתניה, מרחיב את פעילותו – זאת על-פי תכנית העבודה לשנת 2018. כחלק מהתכנית תתקיים בליל שישי (24.08), בין השעות 21:30-23:00 תצפית טלסקופים על שמי הקיץ באוגוסט. התצפית, כך מסרה שלי גרינברג, מנהלת פלנתניה, תתקיים באזור המדשאה הדרומית, והיא תכלול הדרכות והסברים על הירח וכוכבי הלכת. הפעילות בליל שישי ללא עלות. לפני כחודש, מעל אלף מתושבי נתניה והאזור השתתפו בפעילות פלנתניה בליל שישי, בזמן ליקוי ירח שהתקיים באותו יום.

בבוקר יום שבת (25.08), בשעה 10:30 בבוקר, לראשונה, ייפתח מרכז המדע לפעילות המיועדת לילדים ולמשפחה. "שבתרבות לילדים" תכלול שעת סיפור על מערכת השמש, שביל כוכבי הלכת, המסע של החללית הישראלית הראשונה לירח, הדגמות מדעיות, סיור בגן המדעי והגן היפני.

מהיכל התרבות נמסר, כי הפעילות מיועדת לבני ארבע והיא כרוכה בתשלום בסך 30 שקלים לאדם. את הכרטיסים ניתן לרכוש מראש, עד ליום שישי בשעה 14:00, בקופות הפלנתניה או באתר פלנתניה באינטרנט. האירועים מותאמים גם לקהל הדתי.

 

 

 

Related Post

יבש – חצי יבש

Posted by - 18 בספטמבר 2019 0
נתניה מציגה: תערוכתו של אנדריי מקרביץ', סולן להקת הרוק החשובה ביותר ברוסיה "משינה ורמני", עם מיטב יצירותיו מאת יאיר אברהם…

נספח תרבות יפן בנתניה

Posted by - 3 באוקטובר 2023 0
ביום שלישי בתאריך 10.10.23 בשעה 16:00 יגיע לנתניה לדיור המוגן של " נופי השרון " נספח התרבות של יפן וכוכב…

תערוכה חדשה 

Posted by - 8 בנובמבר 2022 0
בימים אלה נפתחה בגלריית האמנות העירונית הפועלת ברח' תל חי – תערוכה חדשה ומרגשת של האמן יוסי ארדיטי. אוצרת התערוכה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות