מסע אל החלום

7 0

ערב פתיחה חגיגי, מלא בחום ואהבה למסע המשמעות של 21 צעירות וצעירים נתנייתים, משוחררי צה"ל ושירות לאומי.

מאת יקיר ישראל

21 צעירות וצעירים נתנייתים, משוחררי צה"ל ושירות לאומי, החלו מסע משמעותי בתהליך הדיוק העצמי שלהם, התמקדות, למידה, כישורים והכוונה לחיים.
המחזור השלישי יצא לדרך בדגש של חיבוק, גב, תמיכה, ליווי והרבה אהבה של כל אנשי ומובילי עיריית נתניה
ערב הפתיחה איפשר לכל מלווי התוכנית והשותפים מנתניה ללוות, לתמוך, להתחבר ולהעניק צידה לדרך לצעירים המשוחררים, והתקיים בניהול והובלת "הגג" – הבית של הצעירים בנתניה.
השתתפו בערב: מנכ"ל העירייה, יורם כהן, סמנכ"לית העירייה וראש המנהל הכללי, חיה שניידר, מנכ"ל החברה לספורט, אבי אליהו, מנהלת אגף נוער וצעירים, מריטו קבאדה, אנשים פרטיים, בעלי חברות, עסקים, גופים שותפים לתוכנית ומאמנות אישיות.
בהמשך התקיים שיח על "החלום שלי" בהשתתפות  חבר מועצת העיר, אמייה טגה, שהוביל דרך סיפור חייו האישיים את הצעירים במסע של ערכים – לחלום, להעיז,  להתאמץ, להשקיע, להתמיד, לשמור על המצפן הערכי ולהצליח. היה זה מפגש מלא השראה כמודל לחיקוי נתנייתי ומשמעותי עבור המשתתפים.

ליפז מוביל התוכנית בעיר, יחד עם הילה המנחה – סיכם את היומיים וציין: "כל מסע מתחיל בצעדים ראשוניים, אך כשיש רוח גבית כמו שעיריית נתניה נותנת לצעירים – היציאה לדרך ותחילת ההליכה קלים יותר".

תמונה: מסע אל האופק. אלבום פרטי

Related Post

eBay

Posted by - 1 במרץ 2023 0
השבוע השתתפו חניכי שנה א' ממרכז יזמות יוניסטרים נתניה, באירוע Go/NoGo של עמותת יוניסטרים במשרדי מרכז המחקר והפיתוח eBay ישראל בעיר. המרכז מלווה זה מספר…

מגי אזרזר בקמפיין חדש וחשוב, מי הם בכירי המשק והכלכלה שהגיעו לאירוע של משפחת גולברי, קורל סימנוביץ' כובשת עוד פסגה וגם – בשורה חדשה לגברים בנתניה

Posted by - 9 בספטמבר 2020 0
הדוגמנית והמעצבת הישראלית היפיפיה, קורל סימנוביץ', כובשת עוד פסגה, ונבחרה להוביל את הקמפיין הישראלי של הבושם GOOD GIRL SUPREME מבית מותג…

איזה רכב מתאים לכם?

Posted by - 28 באוקטובר 2019 0
פילוח של רכבים לפי קהל יעד יכול לעזור גם לכם לדעת איזה דגם ייתן מענה לצרכים שלכם בטווח הקצר והארוך.…
כלי נגישות