מסיבת הודיה

14 0

מרגש: החטופות שירי ונוגה וייס
חגגו במסיבת הודיה בנתניה, לאחר 50 יום בשבי החמאס

החטופות שירי ונוגה וייס – מקיבוץ בארי, שהו 50 יום בשבי החמאס, חגגו השבוע את חזרתן בחגיגת הודיה מרגשת שנערכה ביזומה משותפת של חמ"ל דרום העיר, מטה משיח נתניה, ארגון 'סטנדר' והמועצה הדתית.

את המעמד פתח אלעזר פרץ – מנהל 'מטה משיח' בעיר שהנחה את האירוע והסביר את משמעות חגיגות ההודיה להקב"ה דווקא בימים אלו. עוד נשאו דברים: מיס עולם לינור אברג'ל שסיפרה על ההיכרות עם משפחת וייס שלאחרונה מתגוררות בעיר, ראש העיר מרים פיירברג-איכר, שבירכה את שירי ונוגה והתפללה לשובם של כל החטופים, הרבנית ימימה מזרחי שערכה טקס 'הפרשת חלה' מרגשת, הרב יוסף יצחק טאוב – מרבני 'מטה משיח' שעורר אודות חשיבות הציפייה לגאולה, והרב יצחק סבן – רב קהילת "החשמונאים" ראש ארגון 'סטנדר' העולמי, ממארגני האירוע, שערך תפילה מרגשת של "נשמת כל חי" יחד עם שירי ונוגה, ובירך את המשתתפות הרבות.


מנחה הערב – אלעזר פרץ, שהיה ממארגני המעמד, העניק לשירי ונוגה ספר חת"ת (חומש, תהילים תניא) לשמירה והגנה, פמוטים מכלי כסף, ושטר של דולר ברכה מהרבי מלובביץ'.
הרבנית רחל בזק הלהיבה את המשתתפות במשך שעה ארוכה, כאשר בנוסף נהנו המשתתפות הרבות מהופעתן של מירי מסיקה ודין-דין אביב.


נטלו חלק במעמד: ראש המועצה הדתית תרצה גרינפלד, סגנית ראש העיר שירי חגואל סיידון, סגנית ראש העיר ליאורה לוי וחברת המועצה טלי מולנר. אחדות ישראל במיטבה.

צילום: יניב יצחק.

Related Post

חרם חברתי – לא בעיר שלי

Posted by - מאי 22, 2023 0
למרכז קהילתי אגמים בנתניה הגיעו כ-100 ילדים בכיתות ג'-ז' לשיח פתוח בנושא "חרם חברתי", וקיבלו כלים להתמודדות עם התופעה. תכנית הערב  כללה קטע תיאטרלי של שחקני התיאטרון הקהילתי "הילת אור" והופעה של להקת הנוער "סול" מבית רשת המרכזים הקהילתיים דרום נתניה. בפאנל השתתפו הדוברים: אופק ראשון – מדליקת המשואה ביום העצמאות וממובילות המאבק בתופעה, איתמר ג'ינו ("סיירת החרם") שחשף את ההתמודדות היומיומית בבית הספר, רומי שבתאי (חברה בקבוצת "ים של חברים", סניף נתניה) אשר מסייעת לילדים ברשת, ויוצרת התוכן אבי אבישג שניהלה שיח פתוח וכנה והעבירה מסר חשוב למשתתפים.

הסברה פרו בונו

Posted by - נובמבר 23, 2023 0
לינוי עבודי, דוגמנית ישראלית שמתגוררת בלוס אנג'לס גרמה השבוע לצפירות, מחיאות כפיים וקריאות עם ישראל חי ברחוב הכי תוסס ומרכזי.…
כלי נגישות