מניית סייברוואן צוברת הצלחות!

6 0

מניית סייברוואן (סימול בבורסת תל אביב: SAVR) הינה מנייה של חברה אשר פיתחה מוצר המונע מנהג הרכב שימוש באפליקציות מסכנות חיים במהלך הנהיגה. זהו פיתוח חדשני שהעיקרון המוביל בו הוא מזעור הקטל בדרכים.

התמכרות לטלפונים סלולריים פוגעת בחיי אדם

התמכרות לטלפונים היא אחת הבעיות הגדולות של המאה ה-21. האוכלוסייה הפכה תלויה במכשירים סלולאריים ואפילו עוד יותר מאז ימי הקורונה. השימוש והעיסוק הבלתי פוסק בעדכונים, רשתות חברתיות ואפליקציות מהווים הפרעה רצינית ומסוכנת כשזה נוגע לנהגים ולנוסעים בכבישים.

מחקרים מראים נתונים מדאיגים מסדר גודלה של הבעיה ושל התוצאות המרות בכבישים. לפי הנתונים, כ-1.6 מיליון תאונות דרכים בשנה האחרונה נגרמו בעקבות שימוש בטלפון הסלולרי בזמן הנהיגה בארצות הברית בלבד.

לפיכך, הצורך בעדכונים והתעסקות עם הנייד הופכת לבעיה רחבה וגדולה כשאנו פוגשים אותה בקרב נהגים על הכביש. הבעיה הופכת למסוכנת ואף מסכנת חיים!

הגופים האמונים על הבטיחות בדרכים, על המחקר ועל ניתוח התוצאות המרות של השימוש הגובר בסלולרי, מחפשים פתרונות מיידים לבעיה חמורה זו.

איך מטפלים בבעיה?

לחברת סייברוואן יש מערכת הפותרת את הבעיה בצורה מיטבית ומונעת היסח דעת של הנהג בזמן הנהיגה. הפתרון של SaverOne מספק מענה מלא לבעיית ההתמכרות לטלפונים כשזה נוגע לנהגים על הכביש, פתרון שאינו תלוי בשיקול דעת הנהג ואינו משאיר מקום לטעויות. המערכת של סייברוואן מטפלת בצורה יעילה ומוצלחת בפתרון הבעיה.

אז מה בדיוק עושה מערכת זו:

המערכת כוללת יחידת בקרה המאתרת וסורקת את המכשירים הסלולריים הנמצאים בקרבת הנהג. מערכת משוכללת זו טמונה ומוסלקת ברכב.

מערכת סייברוואן מזהה את המכשירים הסלולאריים ומנחה את אפליקציית סייברוואן להיכנס לפעולה באופן אוטומטי בעת תזוזת הרכב ולמנוע אך ורק מהנהג שימוש באפליקציות המסכנות אותו ואת הנוסעים.

למערכת שירותי ענן המאפשרים בקרה על הנהגים ודיווחים על מצב המערכת, דבר שמאפשר לשפר נהלי בטיחות,עדכוני יישומיים אישיים ללקוח ועוד.

להבדיל מהרבה פתרונות אחרים, המערכת אינה תלויה בשיקול דעת הנהג, מונעת הסחות דעת ומעלה את רמת הבטיחות של הנהגים והנוסעים. המערכת מאפשרת לנהג שימוש באפליקציות אותן בחר כל ארגון לאפשר, כגון ניווט, שיחות ומוזיקה. המערכת ממוקדת אך ורק בנהג, כששאר המכשירים הסלולריים של הנוסעים עובדים באופן רגיל.

מניית סייברוואן תופסת תאוצה

חזון גדול עומד לנגד עיני החברה, אותו הם פועלים לקדם במהירות וביעילות. התוכנית העתידית היא, שהמערכת תוטמע ברכבים בשלבי הייצור ותגיע כאביזר מובנה בכלי הרכב. בנוסף השיקה החברה את המערכת לאוטובוסים, שם חומרת הבעיה גבוהה במיוחד. בימים אלו החברה פועלת לפתח ולשדרג את המערכת הקיימת, למקסם את אפשרויות השליטה ובקרה מרחוק, תמיכה בהתראות בזמן אמת ובכניסה לשוק האירופאי, האמריקאי, ושווקים נוספים בעולם.

מניית סייברוואן הספיקה לצבור השיגים מרשימים בשוק המסחרי גם בימים אלו כשכיוון השווקים המסחריים לא ברור מספיק. ארגונים וחברות מודעים לצורך המיידי בפתרון בעיית השימוש הממכר בניידים בזמן נהיגה ומגיבים בהתעניינות ורכישת המערכת.

ארגונים וחברות גדולות הבינו את הפוטנציאל האדיר במערכת ומוכנים לרכוש את מוצר. שאת מתוך ידיעה שזה לא רק מוצר מוצלח – אלא מוצר שחשוב לעין ערוך לחברה האנושית ולגופים הציבוריים האמונים על בטחון האדם וערך חיי אדם. מוצר כזה הוא מוצר בעל פוטנציאל מסחרי גבוה וצפוי להצלחה עתידית ועכשווית.

נראה כי השקעה במניית סייברוואן יכולה להיות השקעה נכונה, בעלת ערך מוסף ופוטנציאל מסחרי מרשים. למרות המצב הלא וודאי במשק, החברה חותרת להמשך הפעילות העסקית והצמחת החברה, תוך התחשבות בכלל האוכלוסייה ודאגה לשלומה.

Related Post

קייטרינג חלבי מומלץ לכל אירוע

Posted by - 5 ביוני 2019 0
  קייטרינג חלבי מומלץ הוא קייטרינג יצירתי המאפשר מרחב עצום של חשיבה והחלטה משותפת עם הלקוחות לצורך תכנון האירוע. קייטרינג…

להראות אהבה! פרשת וירא

Posted by - 14 בנובמבר 2019 0
שנורר ירושלמי, מחליט לשדרג את "העבודה" על ידי נסיעה לניו יורק. למזלו הצליח למצוא משפחה טובת לב שתארח אותו. בחינם…

יוצאים מהגבולות

Posted by - 17 ביולי 2019 0
הקיץ בישראל לא באמת מאפשר לשהות בחום הדחוס של הבית, אלא אם אנחנו מסוגרים במזגן. במיוחד לקוראי השבוע בנתניה, רעיונות…

eBay

Posted by - 1 במרץ 2023 0
השבוע השתתפו חניכי שנה א' ממרכז יזמות יוניסטרים נתניה, באירוע Go/NoGo של עמותת יוניסטרים במשרדי מרכז המחקר והפיתוח eBay ישראל בעיר. המרכז מלווה זה מספר…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות