מנוף הצמיחה של העיר

8 0

למעלה מ-4 מיליון שקלים חולקו השבוע לסטודנטים וסטודנטיות בני העיר, כאשר 410 סטודנטים קיבלו 10,000 ₪ כל אחד וכן 730 מלגות לסטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר שלומדים לתואר ראשון. מלגות אלה חולקו  בשיתוף מפעל הפיס וגורמים נוספים.

מאת : בניה גואטה

המלגות חולקו במסגרת מדיניותה של ראש העיר, שדוגלת בעידוד צעירים וצעירות, תושבי נתניה, לרכוש השכלה גבוהה – מנוף הצמיחה כפרטים וכחברה.

מתוך אמונה זו, החליטה ראש העיר באמצעות חברי ועדת המלגות, כי החל מהשנה יוגדל היקף המענקים לטובת ההשכלה הגבוהה.

פיירברג ברכה את הסטודנטים על כך שהם בוחרים בדרך האקדמית בחייהם ועל הגאווה שהם מעניקים בכך לעיר.

יצויין כי כמדי שנה, גם הפעם השותפה המרכזית בנושא, הגב' אנני גנאט תרמה באמצעות קרן נתניה כ-60 מלגות לזכר בעלה מר' אלברט גנאט ז"ל לסטודנטים הלומדים בתחומים בהם הוא עסק.

מאריתו קבדה, מנהלת אגף נוער וצעירים שיתפה את "השבוע בנתניה" : "נגיף הקורונה שפרץ לחיינו אילץ את כולנו להתרגל למציאות חדשה ומורכבת. עולם ההשכלה הגבוהה השתנה למול עינינו ובהנחיית ראש העיר, התאימה עצמה העירייה לשינויים אלו, והשנה מלגת קרן ראש העיר הוגשה בצורה מקוונת כדי לאפשר לכל אחד ואחת להגיש את המסמכים לבקשת מלגה."

צילום – נורית מוזס

Related Post

לקראת החגים

Posted by - 5 בספטמבר 2021 0
המשרד להגנת הסביבה מחדד את זכויות הצרכנים: קניתם מוצר חשמלי? אתם זכאים לפינוי המוצר הישן מביתכם, ללא תשלום; הקפידו לפנות…

הפרזנטורים האהובים של קסטרו

Posted by - 24 ביולי 2018 0
רותם סלע, אביב אלוש ועומר דרור הצטלמו לקולקציית סתיו 2018 החדשה של קסטרו בסטודיו של צלם האופנה דודי חסון בתל אביב. התוצאות…
כלי נגישות