ממשיכים לנצח

6 0

הישג ארצי נוסף לבית הספר הממ"ד תמר אריאל: שלושה מתלמידי בית הספר זכו במקומות הראשונים באולימפיאדת הפיזיקה הארצית של החמ"ד שהתקיימה במכון לב ובמכון טל שבירושלים.

במקום הראשון זכה התלמיד דדי לאל מכיתה יב' ובמכון טל זכתה במקום הראשון התלמידה אורין סימני  והתלמידה רינת לפקו זכתה במקום השני.

חיה רובינשטיין, מנכ"לית תמר אריאל  מספרת בגאווה ל"השבוע בנתניה" : "לזכות באולימפיאדת הפיזיקה זה ציון דרך; לזכות שנה אחרי שנה ביותר ממקום אחד- זה כבוד גדול, המחייב לברר מה סוד ההצלחה.

אני מאמינה כי כמו שאמר מורטון מנדל, *"הסוד טמון באנשים", במורה שלא מפסיק לחלום ובמערכת תומכת, מעודדת המוכנה להשקיע משאבים, מתוך הבנה שתחרויות מסוג זה פותחות בפני התלמידים שלנו צוהר לעולם הרחב, מאפשרות התמודדות עם אתגרים אינטלקטואלים ומסמנות נתיב בדרך העולה  מעלה.

מדובר במורה אחד – איציק גוילי – שלא מפסיק להציב יעדים, מטרות ולסחוף אחריו תלמידים ואנשי צוות.

שהברק בעיניו לא כבה, והאמונה שלו בתלמידים- היא שמעוררת בהם את התשוקה ללמוד, לשאוף, לגלות עולמות חדשים ולרצות לכבוש פסגות.

כמנהלת בית הספר אני מרגישה חובה וזכות לחשוף את תלמידנו לעולמות חדשים, לאתגרים, לגבהים רחוקים, מתוך ידיעה ברורה שגובה הכנפיים הוא כגובה החלום."

Related Post

צמחונות וילדים 

Posted by - 15 באוגוסט 2023 0
לאחרונה צמחונות הפכה לפופולרית וטרנדית, וכך הגיעה גם לילדים שהחליטו לעשות שינוי תזונתי. על מה חשוב להקפיד?  מאת: תמר ידין…

הבראה טבעית

Posted by - 26 במאי 2020 0
טבע, ירוק, פריחה, צמחיה, גידול עצמי של פירות וירקות בגינות הקהילתיות הפזורות ברחבי העיר  ואפילו "בית הבראה" לצמחים – בנתניה…

"כותבים חיים"

Posted by - 29 בפברואר 2024 0
גם השנה זכו תלמידי בית הספר תחכמוני לקחת חלק בפרויקט "מרוץ הצבי" ע"ש צבי כורך ז"ל. מדובר בתחרות כתיבת סיפורים…

תכניות לחוד מציאות לחוד

Posted by - 9 ביולי 2020 0
עידן הקורונה משנה את החיים. השבוע, ביטלה משפחת דורון את חגיגת בת המצווה של בתם שיר. האמא, קרן דורון, משתפת…

לקראת החזרה לבית הספר ולתחילת עונת הכנת הסנדוויצ'ים: קבלו כמה טיפים יצירתיים שישמחו את ההורים והילדים בהפסקות האוכל במשך שנת הלימודים החדשה

Posted by - 23 באוגוסט 2023 0
מאת: אפרת מונשרי גורן, מנחת הורים יועצת ל"ניקול"  ארוחות בוקרהארוחות שנשלחות עם הילדים שלנו לבית הספר לא חייבות להיות משעממות.…
כלי נגישות