מלחמה על החיים

7 0

איש הנדל"ן מנתניה הגיע לחובות של  כ-50 מיליון ₪ , "מאיגרא רמה לבירה עמיקתא ", מחיי פאר ויוקרה מ. הגיע להיות בעל חוב גדול -אחרי קריסה מ. החליט להלחם על חייו ופנה למשרדו של עו"ד קורסיה , 47,457,073 ₪ [ כ- ארבעים ושבע מיליון ₪] חוסלו במו"מ ארוך אך משתלם-שווה קריאה!

איש העסקים מ. פתח בשנות השמונים חברת נדל"ן לצורך ביצוע עבודות ליזמים השונים.

בין היתר חברתו של מנחם ביצעה לאורך השנים עבודות בינוי לחברות נדל"ן מהחזקות והמוכרות במשק הישראלי, ככה משך שנים הצליחה החברה לצבור הון עתק בכספים וכן הון עתק בשווי הנכסים המצויים בידי החברה.

בחלוף מספר שנים בה החברה פעילה ומצליחה ביד רמה, התקשרה החברה באמצעות מנחם לוי ושותפיו עם חברת נדל"ן מפורסמת כאשר לפי ההסכמות הייתה צריכה חברתו של מנחם לוי (שם בדוי) לבצע אי אלו עבודות עבורה וכנגד כמובן תעביר החברה את הכספים המגיעים למנחם ושותפיו לידי חשבון הבנק של החברה בבעלותם.

 כדרכו של גלגל , חברת הנדל"ן המוכרת פשוט קרסה ונכנסה להליכי פירוק, דבר אשר הביא לכדור שלג ענק מצד מ. ושותפיו אשר המתינו לכספים רבים שמעולם לא הגיעו.

וכך הגיעה חברתו של מ. ושותפיו לחדלות פירעון ומשם הדרך להליכי כינוס נכסים ופירוק החברה הייתה קצרה מאוד..

כחלק מהליך הפירוק וכינוס נכסי החברה, מונה נאמן מטעם ביהמ"ש וזה האחרון התחיל באיסוף המידע אודות נכסי החברה הן בכספים והן בנכסים השונים.

לאחר בחינת החברה ע"י הנאמן הוחלט באמצעות ובאישור ביהמ"ש לממש את נכסי החברה.

כלל נכסי החברה נמכרו למרבה במחיר ואת הכספים שהיו מצויים בחשבון הבנק מימשו לטובת תשלום חלקי לנושים וכשכר טרחה של המפרק ואם לא די בכך הרי שבסופו של הליך חיסול החברה נותרו למ. יחד עם 3 שותפיו חייבים באופן אישי את הסך של כ-50 מיליון שקלים חוב. הטעם למימוש האישי מטעם בעלי המניות בחברה אושר מכוח ערבויות אישיות שהופקדו לטובת החברה ולטובת הבנקים מאת אותם בעלי מניות [מ.ושותפיו].

מ. הגיע למשרדו של עו"ד קורסיה ושות' כשהוא בן 65 ממש רגע לפני היציאה לפנסיה כאשר כל חייו היה איש עשיר מאוד ורגיל היה לחיות ברמת חיים אחרת, ועתה, בירושה הוא משאיר רק חובות ותשלומים לילדיו, מנחם נשבר נפשית ופשוט קרס. משך חודשים ארוכים לא תפקד והחובות נערמו ונערמו.

עוה"ד אייל קורסיה לקח את התיק לטיפולו האישי ובמשך לא פחות משנה ישב בשולחן המו"מ עם הבנק ועורכי דינו אחת לשבוע כמעט באופן קבוע, כאשר בכל פגישה נתקלנו בסירוב מפורש לקבלת הנחה שכן לטעם הנאמן, עדיין יש ברשות השותפים כספים מוחבאים [לא היה ולא נברא כמובן].

עו"ד קורסיה לא אמר נואש והחליט לצאת למלחמת התשה של כשנה בה בכל שבוע עוה"ד של הבנק מקבלים ביקור פתע ואין ספור מיילים ואישורים המלמדים על מצבו של מנחם ושותפיו כיום. בחלוף כשנה של ניהול מו"מ ארוך ביותר בו היו מעורבים בכירי בנק מזרחי טפחות, המנהלים, מנהלי מחלקת אשראי, יו"ר ומנהלי הבנק, הוחלט להעניק למנחם תספורת עתק לפיה:

מנחם יחזיר לבנק סך השווה ל-100,000 ₪ [ מאה אלף שקלים] בלבד וכנגד תשלום זה הבנק ימחק את התיק כנגדו כלא היה ומנחם לא יוכל להתנהל בבנק האמור עוד כי אם רשאי יהיה לפנות לכל בנק אחר.

סופו של יום משרד עורכי דין אייל קורסיה ושות' מציגים לכם כאן תספורת עתק ומחיקת חוב ללא הליך פשיטת רגל או חדלות פירעון ואת אותן תספורת ניתן לקבל גם על חובות קטנים יותר, הכל תלוי באופן ניהול המו"מ. עו"ד קורסיה ייצג בעברו את הבנקים ועל כן ההיכרות עם המערכת הבנקאית והגורמים השונים בה לרבות על אופן התנהלות הבנק, תורמים לאסטרטגיה הכוללת והסופית בניהול הליכים של מו"מ מול בנקים.

מנחם יצא לחיים חדשים ואין הוא סוחב על גבו חוב עתק עוד. עתה יוכל להתפנות לילדיו ולעיסוקיו השונים בנחת.

חייגו אלינו עכשיו להתייעצות ללא עלות:

אייל קורסיה עורכי דין

טלפון: 050-6351208

אתר: https://adv-dk.co.il/

Related Post

נעים להכיר: חברה משכנת

Posted by - 26 במרץ 2019 0
"חברה משכנת" היא הגוף המנהל את רישום הזכויות במקרקעין. למה חשוב לדעת? כי בסופו של דבר, כל רוכש דירת מגורים…

"מהפיכת התחבורה באזור השרון"

Posted by - 7 ביולי 2020 0
במסגרת הרפורמה בענף מוניות השירות שמקדם משרד התחבורה יופעלו הקווים הראשונים של אשכול נתניה איזורי, החל מיום שישי הקרוב, 10.7.2020.…

ביקור נסיכותי

Posted by - 24 באפריל 2023 0
ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, אירחה ביום חמישי האחרון יחד עם השרה, גילה גמליאל, את יורש העצר האיראני, רזא עלי…

מתחם חדש בפתח, העסקים במתח

Posted by - 9 באוקטובר 2018 0
נתניה ממשיכה למשוך אליה יזמים ועסקים – בימים אלו החלה  חברת שפונדר את פדלון, בעבודות בניית/הקמת , קומפלקס משרדים חדש …

"שראל" מבססת עצמה בנתניה

Posted by - 11 בספטמבר 2019 0
בעקבות התערבות ראה"ע פיירברג-איכר ומ"מ דלל, הודיעה חברת "שראל" כי לא רק שלא תעזוב את נתניה, אלא תרחיב את המרלו"ג…
כלי נגישות