מלאת מוטיבציה ותשוקה לעבודה

7 0

לאחרונה הוכרז בכללית מי הם הזוכים בפרס מנכ"ל הנחשק. את הפרס מקבלים מקבץ מצומצם של עובדים שנבחרו כמצטיינים מכל מוסדות הכללית לשנת 2017.

ד"ר קוזמינסקי נבחרה לפרס מנכ"ל הכללית 2017, מבין כל עובדי מחוז שרון שומרון של כללית.

 

ד"ר קוזמינסקי עובדת בכללית כ- 9 שנים כרופאת ילדים במהלכן יצאה להתמחות בנוירולוגיית ילדים. בתחילת דרכה, עבדה כרופאת ילדים בכפר יונה, לאחר שנתיים יצאה להתמחות בנוירולוגיית ילדים והתפתחות הילד בבי"ח הילל יפה כשבמקביל עבדה גם במכון להתפתחות הילד. עם סיום ההתמחות שולבה במכון להתפתחות הילד של כללית בנתניה כנוירולוגית ילדים.

ד"ר  קוזמינסקי היא שם דבר בקרב ההורים והצוות המטפל במכון. היא מלאה במוטיבציה ותשוקה לעבודתה ומגיעה כל יום למכון עם המון רצון לעשייה .

במקצועיות, באחריות, וכמות בלתי מבוטלת של קסם אישי היא מטפלת במקרים היותר "מורכבים ויחודיים" בתחום ועושה מאמצים גדולים להקל על דרכם של המטופלים והוריהם.

 

ד"ר ערן רוטמן מנהל מחוז שרון שומרון- כללית: "מספרים על ד"ר קוזמינסקי כי היא  מסורה מאד למטופליה ותמיד זמינה להורים לפניות ולשאלות גם אחרי שעות העבודה, עם הרבה אורך רוח וברק בעיניים. היא בעלת תודעת שירות גבוהה וגישה יוצאת מן הכלל לילדים. היא קשובה לכל דאגה, שאלה, חרדה שמתעוררת בקרב ההורים ומצליחה לתת את הפתרון או מילת ההרגעה הנכונה, תוך יצירת התחושה אצל ההורים כי כל שאלה היא לגיטימית וכי היא שם עבורם בכל התלבטות. היא מייצגת נאמנה –  מדי יום  – את תפיסת השירות "מטופל בידיים טובות" ומכל הסיבות הללו היא זוכה בפרס מנכ"ל כללית לשנת 217."

 

הצוות במכון להתפתחות הילד של כללית בנתניה מספר כי ד"ר אלה קוזמינסקי, אהובה מאד על ידי הילדים, אשר זוכים ממנה למנות גדושות של אהבה חזרה, ומצליחה להפוך את חווית הביקור במכון לחיובית ונעימה. הלקוחות מרעיפים עליה שבחים והיא זוכה למשובים חיוביים מכולם. בנוסף לתפקודה כאשת מקצוע ושירות מעולה היא מהווה קולגה ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם כלל הצוותים במכון. לאורך שנות עבודתה, היא מצליחה לשמור על אנרגיות חיוביות גבוהות ותחושת התלהבות כלפי העיסוק שלה. גם מבחינה מקצועית היא לא שקטה על שמריה וממשיכה להתפתח ולהתמקצע כל העת ותורמת מהידע שלה לכלל צוות המכון. ד"ר קוזמינסקי מאופיינת באחריות, יוזמה, מקצועיות ושירותיות כלפי המטופלים שהיא מעל ומעבר לנדרש וניכר כי כל פועלה מונע מאהבת אדם גדולה וערכי נתינה ולכן אין ספק שהיא רואיה לפרס המצוינות של מנכ"ל כללית."

 

Related Post

נפרדים מגיבור

Posted by - 29 בספטמבר 2022 0
רס"ן בר פלח ז"ל , תושב נתניה היה סמג"ד בחטיבת הנח"ל. פלח ז"ל הוא הקצין שנהרג בחילופי אש עם מחבלים…

גבעת אלונים

Posted by - 17 במאי 2022 0
השבוע ח"כ רות וסרמן (כחול לבן) הגיעה לביקור בליווי ראש העיר, שושי כחלון כידור ונציג ועד תושבות ותושבי שכונת גבעת…

ראויים להערכה

Posted by - 20 בפברואר 2018 0
נבחרת חט"ב "שרת", בהובלתו של המורה לפיסיקה נדב יעקובוביץ, הינה בין 30 בתי-ספר מכל רחבי הארץ אשר הגיעו לשלב חצי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות